Pięć diabłów

6.9/10

Fabuła

“Pięć diabłów” to film, który zachwyca zmysły. Léa Mysius stworzyła wizualnie piękne, oszałamiające i szalone love story, które nie tylko porusza nasze oczy, ale także nasze powonienie. Główna bohaterka, młodziutka Vicki, posiada niezwykły talent do chwytania, zapamiętywania i odtwarzania zapachów, które gromadzi w starannie oznakowanych słoiczkach. Wśród nich szczególne miejsce zajmują te poświęcone zapachowi jej matki, Joanne. Spokojne życie Vicki zostaje zakłócone przez pojawienie się Julii, tajemniczej siostry męża Joanne. Vicki “kradnie” jej zapach i odkrywa, że dzięki niemu może przenieść się w przeszłość Julii i poznać skrywane sekrety swojej rodziny. W filmie ukazane są ogniste romanse, złamane serca i uśpione emocje. “Pięć diabłów” to historia pełna napięcia, która wciąga jak najlepszy thriller i brawurowo łączy nieoczywistą opowieść o miłości z parapsychologicznym fantasy. Reżyserką tego filmu jest Léa Mysius, jedna z najciekawszych współczesnych francuskich reżyserek, znana m.in. z nagrodzonego filmu “Avy” oraz jako współautorka scenariusza “Paryża. 13 dzielnicy”.

Cały film „Pięć diabłów” online

Premiera filmu “Pięć diabłów”, wyreżyserowanego przez Léa Mysius, odbyła się już 23 maja 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Les cinq diables”. Film, będący połączeniem dramatu i komedii, został wyprodukowany we Francji. Scenariusz został napisany przez Léa Mysius i Paula Guilhaume’a. Czas trwania filmu wynosi 96 minut.

Gdzie oglądać „Pięć diabłów” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. Canal + – Serwis VOD Canal + oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Słynie z wysokiej jakości treści oraz ekskluzywnych produkcji.

2. Canal + Premiery – Ten serwis VOD specjalizuje się w premierowych filmach i serialach. Można tam znaleźć najnowsze produkcje zarówno polskie, jak i zagraniczne.

3. Play Now – Platforma VOD Play Now umożliwia oglądanie filmów, seriali i programów telewizyjnych. Jest znana z bogatej biblioteki treści oraz możliwości oglądania na różnych urządzeniach.

4. Nowe Horyzonty VOD – Ten serwis VOD skupia się na niezależnych filmach artystycznych i festiwalowych. Jest popularny wśród miłośników kina niekonwencjonalnego i ambitnego.

5. Kino pod Baranami – To kino w Krakowie, które udostępnia swoje filmy online poprzez serwis VOD. Słynie z prezentowania filmów artystycznych, klasycznych oraz retrospektyw.

6. Moje Ekino – Serwis VOD Moje Ekino oferuje szeroki wybór filmów i seriali w różnych gatunkach. Jest znany z dużej ilości dostępnych tytułów oraz możliwości oglądania bez reklam.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!