Patrz jak kręcą

6.3/10

Fabuła

W filmie “Patrz jak kręcą” przenosimy się na West End lat 50-tych, gdzie trwają intensywne przygotowania do ekranizacji słynnej sztuki teatralnej. Nagłe zaginięcie jednego z kluczowych członków ekipy stawia wszystko na głowie. W tej pełnej tajemnic produkcji, inspektor Stoppard (w tej roli Sam Rockwell), zmęczony życiem detektyw, musi współpracować z młodą i entuzjastyczną policjantką Stalker (Saoirse Ronan). Ten nieoczywisty duet zostaje wplątany w wir kryminalnych wydarzeń, podejmując się ryzykownego śledztwa, aby odkryć mroczną tajemnicę londyńskiego teatru. Czy uda im się rozwikłać zagadkę i odkryć prawdę? “Patrz jak kręcą” to pełna napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji historia, która wciągnie widza od pierwszej do ostatniej minuty.

Cały film „Patrz jak kręcą” online

Premiera filmu “Patrz jak kręcą” odbyła się już 8 września 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Toma George’a, a jego oryginalny tytuł to “See How They Run”. Jest to komedia kryminalna o czasie trwania 98 minut. Scenariusz filmu został napisany przez Marka Chappella. Produkcja filmu odbyła się w USA.

Gdzie oglądać „Patrz jak kręcą” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. Disney+ – Serwis VOD, który słynie z posiadania bogatej biblioteki filmów i seriali Disneya, w tym produkcji Marvela, Star Wars oraz Pixar.

2. Canal + Premiery – Kanał telewizyjny oferujący dostęp do najnowszych premier filmowych, które można oglądać na platformie Canal+ online.

3. Player+ – Polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali, w tym produkcje polskie i zagraniczne.

4. iTunes – Platforma cyfrowej dystrybucji filmów i muzyki stworzona przez Apple. Umożliwia zakup i wypożyczenie filmów online.

5. Rakuten TV – Serwis VOD, który oferuje dostęp do szerokiej gamy filmów i seriali, zarówno nowości jak i klasyki. Słynie z wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!