Pasażerowie nocy

7/10

Fabuła

W nocy wyborczej 1981 roku, gdy ulice Paryża tętnią radością zwolenników nowego prezydenta, rozpoczyna się niezwykła historia. Elisabeth, pozostawiona sama z dwójką nastoletnich dzieci po odejściu męża, odnajduje nową pracę w nocnej audycji radiowej. To właśnie tam spotyka Talulah – bezdomną nastolatkę, która odmienia życie całej rodziny.

Elisabeth zaprasza Talulah do swojego domu, dając jej pierwsze doświadczenie prawdziwego rodzinnego ciepła i opieki. Jednak pewnego dnia dziewczyna nagle znika, pozostawiając za sobą tęsknotę za wolnością. To z kolei wpływa na życie Elisabeth i jej bliskich, którzy zaczynają nabierać pewności siebie i podejmują ryzyko, które zmienia bieg ich dotychczasowego życia.

“Pasażerowie nocy” to poruszający film, który ukazuje siłę relacji międzyludzkich i wpływ jednej osoby na losy innych. Przeplatając wątki wolności, tęsknoty i odwagi, obraz ten skłania do refleksji nad własnym życiem i decyzjami, które podejmujemy. Czy odważysz się podjąć ryzyko i zmienić swoje życie? Przekonaj się sam, oglądając “Pasażerów nocy”.

Cały film „Pasażerowie nocy” online

Dzisiejsza data to 19.11.2023, a premiera filmu “Pasażerowie nocy” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Mikhaëla Hersa i miał swoją premierę 13 lutego 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Les passagers de la nuit”, a należy on do gatunku dramatu. Produkcja filmu odbyła się we Francji. Scenariusz został napisany przez Mikhaëla Hersa i Maud Ameline. Czas trwania filmu wynosi 111 minut.

Gdzie oglądać „Pasażerowie nocy” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. Canal + – Serwis VOD słynie z dostarczania najnowszych filmów, seriali i programów telewizyjnych. Oferuje również ekskluzywne treści i transmisje na żywo.

2. Canal + Premiery – Ten serwis VOD specjalizuje się w udostępnianiu najnowszych premier filmowych. Można tam znaleźć wiele nowości kinowych.

3. Play Now – Platforma VOD oferująca szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Jest znana z bogatej biblioteki treści oraz możliwości oglądania na różnych urządzeniach.

4. Polsat – Serwis VOD, który umożliwia oglądanie filmów, seriali i programów telewizyjnych emitowanych na antenie stacji Polsat. Znany z popularnych produkcji polskich i zagranicznych.

5. Nowe Horyzonty VOD – Platforma VOD skupiająca się na niezależnym kinie i artystycznych produkcjach. Oferuje unikalne filmy, które często nie są dostępne w tradycyjnych kinach.

6. Kino pod Baranami – Serwis VOD prowadzony przez jedno z najstarszych polskich kin studyjnych. Specjalizuje się w filmach artystycznych, klasycznych i niezależnych.

7. Moje Ekino – Platforma VOD oferująca szeroki wybór filmów i seriali, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Słynie z różnorodności treści i intuicyjnego interfejsu.

8. vod_warszawa – Serwis VOD skupiający się na polskich produkcjach filmowych i serialach. Oferuje również dostęp do wybranych festiwali filmowych.

9. Chili – Platforma VOD, która umożliwia oglądanie filmów i seriali w wysokiej jakości. Słynie z szerokiego wyboru treści oraz możliwości wypożyczania lub zakupu filmów.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!