Paryż, 13. dzielnica

6.5/10

Fabuła

“Paryż, 13. dzielnica” to film, który przenosi nas w serce wieżowców i esplanad paryskiego blokowiska, gdzie rozkwita tutejsze Chinatown. W otoczeniu surowej, brutalistycznej architektury bohaterowie stają się narażeni na emocjonalne zranienia, a ich ciała wydają się kruche i delikatne. Emilie, zakochana w swoim sublokatorze Camille’u, zostaje wciągnięta w erotyczną grę, jednak Camille broni się przed uczuciami. To wszystko zmienia się, gdy poznaje Norę – kobietę obsesyjnie zafascynowaną Amber, tajemniczą dziewczyną pracującą na seks-kamerce. Wraz z rozwijającym się trójkątem miłosnym film ukazuje nie tylko zawiłości relacji między bohaterami, ale również wpływ obsesji i tajemnic na ich życie. “Paryż, 13. dzielnica” to opowieść o namiętnościach, pożądaniu i poszukiwaniu prawdziwej miłości w nieprzewidywalnym świecie wielkomiejskiej dżungli.

Cały film „Paryż, 13. dzielnica” online

Premiera filmu “Paryż, 13. dzielnica”, wyreżyserowanego przez Jacquesa Audiarda, odbyła się już 14 lipca 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Les Olympiades”, a jest on zaliczany do gatunku melodramatu. Film został wyprodukowany we Francji i jego scenariusz został napisany przez Jacquesa Audiarda oraz Léę Mysius. Czas trwania filmu wynosi 106 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 31 sierpnia 2023 roku, premiera filmu “Paryż, 13. dzielnica” miała miejsce już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Paryż, 13. dzielnica” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. HBO Max – Serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych HBO.

2. Canal + Premiery – Platforma VOD oferująca dostęp do najnowszych filmów i seriali, w tym ekskluzywnych produkcji Canal+.

3. Player+ – Serwis VOD, który zapewnia dostęp do bogatej kolekcji filmów, seriali oraz programów telewizyjnych.

4. Nowe Horyzonty VOD – Platforma VOD specjalizująca się w niezależnych i artystycznych filmach, często prezentowanych na festiwalu Nowe Horyzonty.

5. Kino pod Baranami – Strona internetowa kina, które oferuje możliwość oglądania wybranych filmów online.

6. Moje Ekino – Serwis VOD, który umożliwia dostęp do różnorodnej kolekcji filmów i seriali, w tym polskich produkcji.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!