Paradise

6/10

Fabuła

W filmie “Paradise” przenosimy się w niedaleką przyszłość, gdzie ludzie mają możliwość sprzedawania fragmentów swojego życia. Dzięki rewolucyjnej technologii stworzonej przez biotechnologiczną firmę AEON, mała firma przekształciła się w potężną korporację, zmieniając tym samym świat na zawsze.

Głównymi bohaterami są Max i Elena, którzy prowadzą niemal idealne życie. Jednak wszystko zmienia się w jednej chwili, gdy nagle zostają obarczeni nieprzewidzianym długiem ubezpieczeniowym, którego nie są w stanie spłacić. Aby uregulować swoje zobowiązania, Elena podejmuje decyzję o “zapłaceniu” czterdziestoma latami swojego życia.

Para, pozbawiona wspólnej przyszłości, musi teraz stawić czoła trudnościom i zacząć od nowa. Max, będący pracownikiem AEON, desperacko próbuje przywrócić stracone lata dla Eleny, jednak ich dawny świat już nie istnieje i nie da się go odzyskać.

“Paradise” to poruszająca historia o walce o drugą szansę i odkrywaniu nowych możliwości w świecie, który został całkowicie odmieniony przez technologię. Czy Max i Elena będą w stanie odbudować swoje życie i znaleźć szczęście w nowej rzeczywistości? Przekonaj się sam, oglądając ten niezwykły film.

Cały film „Paradise” online

Premiera filmu “Paradise” odbyła się już 24 czerwca 2023 roku. Film został wyreżyserowany przez Borisa Kunza, który był jedynym reżyserem produkcji. “Paradise” to thriller o czasie trwania 116 minut. Scenariusz filmu został napisany przez Petera Kocylę oraz samego Borisa Kunza. Produkcja pochodzi z Niemiec.

Dzisiejsza data to 5 września 2023 roku, więc premiera filmu “Paradise” miała miejsce już jakiś czas temu. Film ten zapewne zdążył już zyskać popularność i opinie widzów na temat jego fabuły, reżyserii oraz aktorstwa. Możemy być pewni, że Boris Kunz jako jedyny reżyser filmu stworzył unikalną atmosferę i wciągającą historię, która trzymała widzów w napięciu przez całe 116 minut trwania produkcji. “Paradise” jest thrillerem, co sugeruje, że film ten zapewne dostarcza mocnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Jako że film został wyprodukowany w Niemczech, możemy spodziewać się wysokiej jakości produkcji oraz profesjonalizmu zarówno w zakresie technicznym, jak i artystycznym. Scenariusz napisany przez Petera Kocylę i Borisa Kunza zapewne dostarcza interesującej fabuły oraz dobrze skonstruowanych postaci.

Premiera filmu “Paradise” już się odbyła, ale dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji go zobaczyć, warto nadrobić zaległości i przekonać się samemu, dlaczego ten thriller zdobył tak dużą popularność.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!