Parada serc

5/10

Fabuła

“Parada serc” to pełna humoru komedia, której główną bohaterką jest zapracowana pani z Warszawy, nieprzychylnie nastawiona do psów i niechętnie opuszczająca stolicę. Jej życie zmienia się jednak, gdy zmuszona jest wyjechać do Krakowa. Tam spotyka miłego wdowca, jego uroczego syna i ich nieodpartego jamnika. To spotkanie przewraca do góry nogami jej dotychczasowe przekonania i wprowadza mnóstwo zamieszania w jej życiu. Czy ta nieoczekiwana para, wraz z ich czworonożnym przyjacielem, będzie w stanie odmienić jej poglądy na temat psów i miłości? “Parada serc” to historia o tym, jak niespodziewane spotkania mogą zmienić nasze życie na zawsze.

Cały film „Parada serc” online

Premiera filmu “Parada serc” odbyła się już 15 czerwca 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Filipa Zylbera, a gatunek, w jakim się on znajduje, to komedia romantyczna. Produkcja filmu odbyła się w Polsce, a scenariusz został napisany przez Wiktora Piątkowskiego oraz Natalię Matuszek. Czas trwania filmu wynosi 108 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 15 września 2023 roku, możemy stwierdzić, że premiera filmu “Parada serc” miała miejsce już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Parada serc” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!