Pan Samochodzik i Templariusze

3/10

Fabuła

Film “Pan Samochodzik i Templariusze” opowiada historię pana Tomasza, znanego również jako Pan Samochodzik. Jego przyjaciele nadali mu to przezwisko ze względu na niezwykłe pojazd, który odziedziczył po swoim wuju-wynalazcy. Choć samochód ten był brzydki i wyglądał jak “krzyżówka między kajakiem a taczkom”, jak złośliwi ludzie go nazywali, posiadał niesamowite możliwości. Dzięki silnikowi Ferrari 410 potrafił osiągnąć prędkość 280 km na godzinę. Dzięki zamontowanemu śrubie, służył również jako łódź motorowa.

W tym pojeździe pan Tomasz wyrusza do Polski, aby rozszyfrować kolejną historyczną zagadkę, złapać złodziei i przemytników próbujących ukraść cenne przedmioty historyczne. Polowanie na skarb jest fascynujące, ale… lepiej, żeby nikt się nie wtrącał… Tymczasem pewna grupa Duńczyków oraz podejrzana grupa polskiej młodzieży podążają śladem poszukiwań pana Samochodzika w zamkach krzyżackich i siedzibach templariuszy. Aby odnaleźć skarb, potrzeba wiele wiedzy, sprytu i… dużo szczęścia. Kto będzie miał więcej?

Cały film „Pan Samochodzik i Templariusze” online

Premiera filmu “Pan Samochodzik i Templariusze” odbyła się już 12 lipca 2023 roku. Film został wyreżyserowany przez Antoniego Nykowskiego, a jego gatunek to przygodowy. Produkcja filmu odbyła się w Polsce, a scenariusz został napisany przez Bartosza Sztybora. Czas trwania filmu wynosi 110 minut.

Dzisiejsza data to 7 września 2023 roku, więc premiera filmu “Pan Samochodzik i Templariusze” miała miejsce już ponad dwa miesiące temu. Film cieszył się dużym zainteresowaniem widzów, którzy chętnie oglądali przygodowe perypetie głównego bohatera. Reżyser Antoni Nykowski zdołał stworzyć dynamiczną i wciągającą historię, która trzymała widzów w napięciu przez cały czas trwania filmu.

“Pan Samochodzik i Templariusze” to kolejna udana polska produkcja filmowa, która zdobyła uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Film przyciągnął uwagę nie tylko miłośników literatury, ale także fanów kina przygodowego. Scenariusz napisany przez Bartosza Sztybora zapewnił interesującą fabułę, pełną zagadek i tajemnic.

Czas trwania filmu wynoszący 110 minut pozwolił widzom na pełne zanurzenie się w historii i przeżycie niezapomnianych emocji. “Pan Samochodzik i Templariusze” to film, który z pewnością zostanie zapamiętany jako jedna z najciekawszych produkcji ostatnich lat.

Premiera filmu odbyła się już jakiś czas temu, ale nadal można go obejrzeć w kinach lub na platformach streamingowych. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć “Pana Samochodzika i Templariuszy”, warto nadrobić zaległości i dołączyć do grona widzów, którzy docenili tę polską przygodową produkcję.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!