Pachnie oszustwem

2.5/10

Fabuła

“Zapach zemsty” to pełen intryg i emocji film opowiadający historię Daniela Sauveura, który nie może znieść niesprawiedliwości panującej w mieście Chartres. Stojąca na czele potężnej rodziny perfumeryjnej, Breuilowie, rządzą miastem swoim bogactwem i wpływami. Daniel, będący biednym mieszkańcem Chartres, postanawia przeciwstawić się tej dominacji i wyrównać rachunki.

Kiedy jego projekt zostaje sabotowany przez grupę, Daniel nie ma innego wyjścia jak sięgnąć po zemstę. Wkracza do fabryki Breuilów pod przykryciem pracownika i przekonuje swoich kolegów do wspólnego planu – kradzieży części towaru. Ich celem jest obalenie najpotężniejszej dynastii w mieście i przywrócenie sprawiedliwości.

“Zapach zemsty” to film, który porusza tematykę nierówności społecznych, ambicji i walki o sprawiedliwość. Pełen zwrotów akcji i nieoczekiwanych momentów, przenosi nas w świat perfumeryjnego imperium, gdzie zapach staje się narzędziem walki o przetrwanie. Czy Danielowi uda się osiągnąć swój cel? Czy zdoła obalić potężną dynastię Breuilów? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w “Zapachu zemsty”.

Cały film „Pachnie oszustwem” online

Dzisiejsza data to 18.11.2023, a więc już po premierze filmu “Pachnie oszustwem”. Film ten został wyreżyserowany przez Jérémie Rozana, który jest jedynym reżyserem tego dzieła. Premiera filmu odbyła się wcześniej, dokładnie 6 lipca 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Cash”, a jego gatunkiem jest połączenie dramatu i komedii. Film został wyprodukowany we Francji, co dodaje mu pewnego uroku. Scenariusz filmu również został napisany przez Jérémie Rozana, co oznacza, że reżyser ten był odpowiedzialny za całość projektu. Czas trwania filmu wynosi 95 minut, co daje nam możliwość zanurzenia się w historii na nieco ponad godzinę i pół.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!