Oszustwo

6.6/10

Fabuła

“Oszustwo” to film, który zabiera nas w podróż po mrocznych zakamarkach Nowego Jorku. Głównymi bohaterami są oszuści, którzy postanawiają wykorzystać bogatego mieszkańca miasta oraz jego syna. W trakcie swojego planu, odkrywają tajemnice skrywane przez wielu ludzi – od luksusowych apartamentów na Piątej Alei, po ciemne zaułki Queensu. Jednak nic nie jest takie, jakie się wydaje – motywacje bohaterów są poddawane analizie, a ich oczekiwania zostają burzone. “Oszustwo” to film, który z pewnością zaskoczy widzów i pozwoli im spojrzeć na Nowy Jork z zupełnie innej perspektywy.

Cały film „Oszustwo” online

W dniu 17 lutego 2023 roku miała miejsce premiera filmu “Oszustwo”, którego oryginalny tytuł brzmi “Sharper”. Film został wyreżyserowany przez Benjamina Carona i wyprodukowany w USA. Gatunek filmu to dramat oraz thriller, a scenariusz został napisany przez Briana Gatewooda oraz Alessandro Tanakę. Czas trwania filmu wynosi 115 minut. Mimo że dzisiaj mamy już 14 czerwca 2023 roku, to premiera filmu “Oszustwo” odbyła się już w przeszłości, dokładnie trzy miesiące temu.

Gdzie oglądać „Oszustwo” online?

Film można obejrzeć na platformie Apple TV. Ten popularny serwis VOD słynie z wysokiej jakości obrazu i dźwięku oraz bogatej oferty filmowej i serialowej. Dostępny jest na różnych urządzeniach, w tym na telewizorach Apple, iPhone’ach i iPadach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!