Oszust z Tindera

6.7/10

Fabuła

“Oszust z Tindera” to emocjonujący thriller, który przenosi nas w świat internetowych romansów i niebezpiecznych tajemnic. Główna bohaterka, Cecilie, uwodzi się w sieci z przystojnym i bogatym mężczyzną, ale szybko odkrywa, że jego prawdziwa tożsamość jest zupełnie inna niż się spodziewała. Zrozpaczona i pełna żądzy zemsty, postanawia odnaleźć inne kobiety, które padły ofiarą tego samego oszusta. Razem tworzą niezwykłą grupę, gotową rozprawić się z manipulatorem i odkryć jego mroczne sekrety. Film ten, stworzony przez producentów znanych dokumentów “W cudzej skórze” i “Odwal się od kotów”, zapewnia niezapomniane chwile napięcia i emocji, ukazując walkę o sprawiedliwość i odkrywanie prawdy.

Cały film „Oszust z Tindera” online

Premiera filmu “Oszust z Tindera”, w reżyserii Felicity Morris, odbyła się już 2 lutego 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Tinder Swindler”, a jest on z gatunku dokumentalnego. Film ten został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii i jego scenariusz również został napisany przez Felicity Morris. Czas trwania filmu wynosi 114 minut.

Dzisiejsza data to 23 czerwca 2023 roku, więc premiera filmu “Oszust z Tindera” miała miejsce już ponad rok temu. Film ten zapewne zdobył wiele uwagi i zainteresowania ze względu na swoją tematykę oraz talent reżyserki. Opowiadając historię oszusta z aplikacji randkowej, “Oszust z Tindera” zapewne porusza ważne kwestie dotyczące bezpieczeństwa online oraz manipulacji emocjonalnej.

Jako film dokumentalny, “Oszust z Tindera” prawdopodobnie przedstawia prawdziwe historie i doświadczenia osób, które padły ofiarą oszusta. Dzięki temu może on pełnić funkcję ostrzeżenia dla innych użytkowników aplikacji randkowych, jak również stanowić ciekawą opowieść dla widzów.

Z pewnością premiera filmu “Oszust z Tindera” przyniosła wiele emocji i refleksji. Jego sukces może być dowodem na to, że tematyka związana z oszustwami internetowymi wciąż jest aktualna i ważna dla społeczeństwa.

Gdzie oglądać „Oszust z Tindera” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!