Ostatni najemnik

5.6/10

Fabuła

“Ostatni najemnik” to pełna akcji i emocji historia Richarda Brumère, znanego jako “La Brume” (“Mgła”) – byłego agenta francuskiego wywiadu, który po latach powraca do niebezpiecznej gry. Jego syn, Archibald, jest zagrożony przez działalność mafii, ponieważ immunitet, który Richard uzyskał 25 lat temu dla swojego dziecka, zostaje zniesiony. Aby uratować syna, Richard musi odnowić dawne kontakty, połączyć siły z grupą młodych ryzykantów i nadgorliwym biurokratą. Jednak największym wyzwaniem będzie zdobycie się na odwagę i powiedzenie Archibaldowi prawdy – że jest jego ojcem. Czy Richardowi uda się ocalić syna i naprawić zniszczone więzi rodzinne? “Ostatni najemnik” to film pełen napięcia, emocji i niezapomnianych momentów, który porusza tematy lojalności, odwagi i miłości rodzinnej.

Cały film „Ostatni najemnik” online

Premiera filmu “Ostatni najemnik” odbyła się już 30 lipca 2021 roku. Film, którego jedynym reżyserem jest David Charhon, nosi oryginalny tytuł “Le dernier mercenaire”. Jest to komedia akcji wyprodukowana we Francji. Scenariusz został napisany przez Davida Charhona i Ismaëla Sy Savané. Czas trwania filmu wynosi 110 minut. Mimo że dzisiejsza data to 1 października 2023 roku, premiera filmu już się odbyła w przeszłości.

Gdzie oglądać „Ostatni najemnik” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które są ekskluzywne dla tego serwisu.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!