Oslo

6.4/10

Fabuła

“Oslo” to film oparty na prawdziwej historii, która ukazuje niezwykłe tajne negocjacje między nieprzejednanymi wrogami. Na podstawie sztuki J.T. Rogersa, obraz przedstawia niezwykłą opowieść o zakulisowych rozmowach, nieprawdopodobnych przyjaźniach i sojuszach, które powstały w małej, ale zaangażowanej grupie składającej się z Izraelczyków, Palestyńczyków oraz jednej norweskiej pary. To właśnie dzięki nim doszło do podpisania Porozumień z Oslo w 1993 roku. Film “Oslo” przenosi nas w świat pełen napięcia, emocji i nadziei na pokój, pokazując nam, że nawet najbardziej nieprawdopodobne sojusze mogą przynieść pozytywne zmiany.

Cały film „Oslo” online

Dzisiejsza data to 25.11.2023, a premiera filmu “Oslo” już się odbyła w przeszłości, dokładnie 29 maja 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Bartletta Shera i należy do gatunku dramatu. Powstał w USA i scenariusz został napisany przez J.T. Rogersa. Czas trwania filmu wynosi 118 minut.

Gdzie oglądać „Oslo” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak HBO Max, Player+ oraz Play Now.

HBO Max to popularny serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji HBO. Oferuje również dostęp do najnowszych premier kinowych oraz ekskluzywnych treści.

Player+ to polski serwis VOD, który oferuje bogatą kolekcję filmów, seriali i programów telewizyjnych. Słynie z różnorodności treści oraz możliwości oglądania na wielu urządzeniach jednocześnie.

Play Now to platforma VOD dostępna dla klientów sieci Play. Serwis ten oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych, a także umożliwia oglądanie na różnych urządzeniach mobilnych.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!