Operacja: Soulcatcher

3/10

Fabuła

W filmie “Operacja: Soulcatcher” śledzimy losy Kieła, byłego agenta polskich służb antyterrorystycznych, który obecnie pracuje jako najemnik dla prywatnej firmy wojskowej. Razem ze swoim bratem Piotrem podejmują oni lukratywną misję w kraju, gdzie władzę sprawuje bezwzględny watażka. Na pierwszy rzut oka zadanie wydaje się proste, jednak szybko okazuje się, że bohaterowie muszą stawić czoła niebezpiecznej eksperymentalnej broni. W trakcie pełnej akcji i napięcia operacji, Kieł i Piotr będą musieli wykorzystać swoje umiejętności oraz odwagę, aby przetrwać i powstrzymać groźne narzędzie przed wpadnięciem w nieodpowiednie ręce. “Operacja: Soulcatcher” to film, który zapewni widzom dawkę adrenaliny, niezapomniane emocje oraz zaskakujące zwroty akcji.

Cały film „Operacja: Soulcatcher” online

Premiera filmu “Operacja: Soulcatcher” odbyła się już 2 sierpnia 2023 roku. Film został wyreżyserowany przez Daniela Markowicza, a jego gatunek to akcja. Został wyprodukowany w Polsce, a scenariusz napisał Dawid Kowalewicz. Czas trwania filmu wynosi 98 minut.

Dzisiejsza data to 6 listopada 2023 roku, więc premiera filmu “Operacja: Soulcatcher” odbyła się już jakiś czas temu. Widzowie mieli okazję zobaczyć ten akcyjny film, który został wyreżyserowany przez Daniela Markowicza. Produkcja odbyła się w Polsce, a scenariusz został napisany przez Dawida Kowalewicza. Film trwał 98 minut i zapewne dostarczył widzom wiele emocji i wrażeń.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!