Odludzie

4.6/10

Fabuła

“Odludzie” to film, który przenosi nas w świat odosobnienia i tajemniczości. Lucia i jej syn, zamieszkujący odległe miejsce pozbawione życia społecznego, starają się prowadzić spokojne życie. Ich rodzina jest mała i zamknięta, rzadko przyjmując gości. Jednakże, ich harmonijne istnienie zostaje nagle zakłócone pojawieniem się brutalnego i enigmatycznego stworzenia, które zaczyna krążyć wokół ich skromnego domu. To wydarzenie wystawi na próbę więzi łączące matkę i syna, zmuszając ich do podjęcia walki o przetrwanie i odkrycie prawdy ukrytej w mrocznych zakamarkach ich odosobnienia. “Odludzie” to film pełen napięcia, emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, który porusza temat siły rodzinnych więzi w obliczu nieznanych zagrożeń.

Cały film „Odludzie” online

Premiera filmu “Odludzie”, wyreżyserowanego przez Davida Casademunta, odbyła się już 12 października 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “El páramo”, a jest on z gatunku horror. Produkcja filmu miała miejsce w Hiszpanii. Scenariusz został napisany przez samego Davida Casademunta oraz Martí Lucasa. Film trwa 91 minut.

Gdzie oglądać „Odludzie” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!