Odkupienie

7.4/10

Fabuła

Wieloletnie piętno tragicznego wydarzenia z przeszłości łączy dwie pary rodziców, które po latach spotykają się w przykościelnej salce, aby stawić czoła najtrudniejszej rozmowie w swoim życiu. Na początku pełni niepewności i lęku, stopniowo otwierają się przed sobą, uwalniając emocje, które w końcu przechodzą do dramatycznego i poruszającego finału. “Odkupienie” to film, który porusza najgłębsze zakamarki ludzkiej duszy, ukazując siłę przebaczenia i możliwość odbudowy zniszczonych więzi. Przepełniony napięciem i wzruszeniem, ten unikalny obraz zapada w pamięć na długo, pozostawiając widza z refleksją nad wartością miłości i pojednania.

Cały film „Odkupienie” online

Dzisiejsza data to 11.10.2023, a więc już po premierze filmu “Odkupienie”, który odbył się 30 stycznia 2021 roku. Film, którego jedynym reżyserem jest Fran Kranz, nosił oryginalny tytuł “Mass” i należy do gatunku dramatu. Powstał on w Stanach Zjednoczonych, a scenariusz został napisany również przez samego Kranza. Czas trwania filmu wynosi 110 minut. Premiera tego emocjonującego dzieła już za nami, ale na pewno pozostawiła niezapomniane wrażenia.

Gdzie oglądać „Odkupienie” online?

HBO Max – Film można oglądać na platformie VOD HBO Max, która słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych.

Canal + Premiery – Film można oglądać na platformie Canal + Premiery, która jest znana z premiery najnowszych filmów i seriali.

Player+ – Film można oglądać na platformie VOD Player+, która oferuje bogaty wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych.

Play Now – Film można oglądać na platformie VOD Play Now, która zapewnia dostęp do różnorodnej biblioteki filmowej oraz serialowej.

Nowe Horyzonty VOD – Film można oglądać na platformie Nowe Horyzonty VOD, która specjalizuje się w filmach niezależnych i artystycznych.

Kino pod Baranami – Film można oglądać na platformie Kino pod Baranami, która jest znana z prezentowania filmów artystycznych i klasycznych.

Moje Ekino – Film można oglądać na platformie Moje Ekino, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali w różnych gatunkach.

Katoflix – Film można oglądać na platformie Katoflix, która specjalizuje się w polskich produkcjach filmowych i serialowych.

VOD Warszawa – Film można oglądać na platformie VOD Warszawa, która jest znana z prezentowania filmów polskich oraz zagranicznych.

Chili – Film można oglądać na platformie Chili, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali w różnych gatunkach.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!