Oczy Tammy Faye

6.4/10

Fabuła

Film “Oczy Tammy Faye” to poruszająca opowieść o niezwykłej drodze do sukcesu i tragicznym upadku telewizyjnej ewangelistki Tammy Faye Bakker. Wraz z mężem, Jimem Bakkerem, para ta stworzyła w latach 70. i 80. ubiegłego wieku największą na świecie religijną sieć medialną oraz chrześcijański park rozrywki. Tammy Faye zdobyła ogromny szacunek, głosząc przesłanie miłości, akceptacji i prawa do szczęścia. Jej otwartość i życzliwość wobec ludzi z różnych środowisk stały się legendą, podobnie jak jej wyjątkowy głos i charakterystyczny makijaż.

Jednak nieprawidłowości finansowe, intrygi konkurentów oraz skandale doprowadziły do upadku misternie skonstruowanego imperium. Film “Oczy Tammy Faye” ukazuje nie tylko świetność i chwałę Tammy Faye, ale również jej walkę z demonami przeszłości i próbę odbudowania swojego życia po utracie wszystkiego. To historia silnej kobiety, która mimo przeciwności losu nie traci wiary w siebie i swoje przekonania.

“Oczy Tammy Faye” to film pełen emocji, który porusza tematy takie jak wiara, manipulacja, ambicja i upadek. Przeplatając momenty triumfu z dramatycznymi zwrotami akcji, produkcja ta wciąga widza w świat telewizyjnych ewangelistów i ukazuje, jak łatwo można stracić wszystko, co się posiada. Jednocześnie daje nadzieję na odbudowę i pokazuje, że nawet po największych porażkach można znaleźć siłę do walki i odnaleźć szczęście.

“Oczy Tammy Faye” to film, który z pewnością poruszy serca widzów i skłoni do refleksji nad wartościami, które napędzają nasze życie. To historia niezwykłej kobiety, która mimo swoich wad i błędów zasłużyła na naszą uwagę i szacunek.

Cały film „Oczy Tammy Faye” online

Premiera filmu “Oczy Tammy Faye” odbyła się już 17 września 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Michaela Showaltera, a jego oryginalny tytuł to “The Eyes of Tammy Faye”. Jest to biograficzny dramat, który został wyprodukowany w USA. Scenariusz filmu został napisany przez Abe Sylvia. Czas trwania filmu wynosi 126 minut.

Dzisiejsza data to 22 września 2023 roku, więc premiera filmu “Oczy Tammy Faye” odbyła się już w przeszłości. Film ten opowiada historię Tammy Faye Bakker, amerykańskiej teleewangelistki i ikony kultury pop, która wraz z mężem Jimem Bakkerem założyła imperium telewizyjne PTL Network. Ich kariera została jednak przerwana przez skandal finansowy i oskarżenia o nadużycia. Film ukazuje życie Tammy Faye, jej walkę z przeciwnościami losu oraz jej niezachwianą wiarę. “Oczy Tammy Faye” to poruszający dramat biograficzny, który pozwala spojrzeć na kontrowersyjną postać z różnych perspektyw.

Gdzie oglądać „Oczy Tammy Faye” online?

Film można oglądać w następujących miejscach:

1. Canal + – Serwis Canal + to popularny polski serwis vod, który słynie z bogatej oferty filmowej, w tym ekskluzywnych produkcji, filmów fabularnych, dokumentalnych i seriali.

2. Canal + Premiery – Kolejnym miejscem, gdzie można oglądać film, jest serwis Canal + Premiery. Ten serwis specjalizuje się w premierowych produkcjach filmowych, które są dostępne dla abonentów Canal +.

3. Player+ – Player+ to polski serwis vod oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten słynie z różnorodności treści oraz możliwości oglądania materiałów na wielu urządzeniach.

4. iTunes – iTunes to popularny serwis vod stworzony przez firmę Apple. Oprócz muzyki, iTunes oferuje również filmy do wypożyczenia lub zakupu. Serwis ten jest znany z łatwej nawigacji i wysokiej jakości treści.

5. Rakuten – Rakuten to międzynarodowy serwis vod, który oferuje filmy, seriale i programy telewizyjne. Słynie z szerokiego wyboru treści oraz możliwości oglądania na różnych urządzeniach.

Wszystkie wymienione serwisy vod umożliwiają oglądanie filmów w wygodny sposób, dostosowany do preferencji użytkownika.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!