Obecność 3: Na rozkaz diabła

6.6/10

Fabuła

“Obecność 3: Na rozkaz diabła” to film, który przenosi nas w mroczny świat przerażającego morderstwa i nieznanych sił zła. Opowieść ta wstrząsa doświadczonymi badaczami zjawisk paranormalnych, Edem i Lorraine Warrenami. To jedno z najbardziej szokujących wydarzeń w ich karierze rozpoczyna się od walki o duszę niewinnego chłopca. Małżeństwo staje w obliczu czegoś zupełnie nowego i nieznanego. Przed nimi stoi bezprecedensowe wyzwanie. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez samego demona. Czy Warrenowie będą w stanie odkryć prawdę i uwolnić niewinne dusze? Przekonaj się sam, jak daleko sięgną granice zła w tym przerażającym thrillerze.

Cały film „Obecność 3: Na rozkaz diabła” online

Premiera filmu “Obecność 3: Na rozkaz diabła” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Michaela Chavesa, znanego jedynym reżyserem tego dzieła. Oryginalny tytuł filmu to “The Conjuring: The Devil Made Me Do It”. Jest to horror, który został wyprodukowany w USA. Scenariusz filmu został napisany przez Davida Lesliego Johnsona-McGoldricka. Premiera miała miejsce 26 maja 2021 roku. Mimo że dzisiejsza data to 23 czerwiec 2023, możemy spojrzeć na tę premierę jako na wydarzenie przeszłe. Film trwa 112 minut i zapewnia widzom dreszczyk emocji oraz niezapomniane wrażenia.

Gdzie oglądać „Obecność 3: Na rozkaz diabła” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. HBO Max – Serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji HBO.

2. Canal + Premiery – Platforma Canal+, która oferuje dostęp do najnowszych premier filmowych i serialowych.

3. Player+ – Polski serwis VOD, który oferuje różnorodne treści filmowe i serialowe, w tym produkcje polskie i zagraniczne.

4. Amazon Prime Video – Serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali, w tym oryginalne produkcje Amazon Studios.

5. Play Now – Platforma VOD dostępna dla klientów sieci Play, która umożliwia oglądanie filmów i seriali na różnych urządzeniach.

6. iTunes – Sklep internetowy firmy Apple, gdzie można kupować i wypożyczać filmy oraz seriale do oglądania na urządzeniach Apple.

7. Rakuten TV – Serwis VOD, który oferuje dostęp do szerokiej gamy filmów i seriali, zarówno do zakupu, jak i do wypożyczenia.

8. Chili – Platforma VOD, która umożliwia kupno lub wypożyczenie filmów i seriali, a także oferuje dostęp do ekskluzywnych treści.

Wszystkie wymienione serwisy umożliwiają oglądanie filmów online w zależności od preferencji użytkownika.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!