Noc w muzeum: Kahmunrah powraca

5.4/10

Fabuła

„Noc w muzeum: Kahmunrah powraca” to pełna przygód animowana opowieść, która stanowi nowy rozdział popularnej serii filmów. Nick Daley, uczący się w szkole średniej, podejmuje trudne zadanie stróżowania w Muzeum Historii Naturalnej. Na szczęście odziedziczył po ojcu wiedzę o starożytnych tajemnicach, w tym o magicznej tablicy, która ożywia eksponaty po zachodzie słońca. Nick z radością spotyka swoich starych przyjaciół, takich jak Teddy, Sacagawea i Reksio. Jednak gdy szaleńczy władca Kahmunrah ucieka z planem uwolnienia Podziemnej Armii i odkrycia egipskiego podziemia, Nick musi powstrzymać go i uratować muzeum raz na zawsze. Czy młody stróż zdoła sprostać temu wyzwaniu i ocalić wszystkich przed niebezpieczeństwem? Przekonaj się sam w tej pełnej akcji i humoru animowanej przygodzie!

Cały film „Noc w muzeum: Kahmunrah powraca” online

Dzisiejsza data to 11.02.2024, a więc premiera filmu “Noc w muzeum: Kahmunrah powraca” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Matta Danner’a i miał swoją premierę 9 grudnia 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again”. Jest to animowany film komediowy o przygodowym charakterze. Produkcja pochodzi z USA. Scenariusz został napisany przez Williama Schifrana i Raya De Laurentisa. Czas trwania filmu wynosi 77 minut.

Gdzie oglądać „Noc w muzeum: Kahmunrah powraca” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a konkretnie na serwisie Disney+. Disney+ jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali, które są dostępne w ich bibliotece. Serwis ten oferuje treści dla całej rodziny, w tym klasyczne filmy animowane Disneya, filmy Marvela, produkcje związane z Gwiezdnymi Wojnami oraz wiele innych popularnych tytułów.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!