Niezwykła wędrówka Harolda Fry

6.2/10

Fabuła

“Niezwykła wędrówka Harolda Fry” to poruszająca historia człowieka, który odnajduje sens życia w niezwykłej podróży. Harold, prowadzący monotonne życie bez wyraźnego celu, nagle dowiaduje się o śmiertelnej chorobie swojej dawnej przyjaciółki Queenie. Zdeterminowany, postanawia przemierzyć całą Anglię, aby zobaczyć ją po raz ostatni.

Podróż Harolda staje się nie tylko spotkaniem z Queenie, ale również podróżą do własnej duszy. W trakcie wędrówki bohater doświadcza różnych sytuacji i spotyka ludzi, którzy wpływają na jego życie. Ta niezwykła podróż staje się dla niego okazją do refleksji nad własnymi wyborami, marzeniami i tęsknotami.

“Niezwykła wędrówka Harolda Fry” to nie tylko opowieść o przyjaźni i miłości, ale także o sile człowieka do zmiany swojego życia. Przez porażki i straty, jakie napotyka na swojej drodze, Harold uczy się cieszyć z małych rzeczy i doceniać każdy moment. Film ten pokazuje nam, że nawet w najtrudniejszych chwilach można odnaleźć piękno i radość.

Ta inspirująca historia skłania nas do zastanowienia się nad własnym życiem i tym, co naprawdę jest dla nas ważne. “Niezwykła wędrówka Harolda Fry” to film, który przypomina nam, że każda podróż może być okazją do odkrywania siebie i celebracji życia.

Cały film „Niezwykła wędrówka Harolda Fry” online

Premiera filmu “Niezwykła wędrówka Harolda Fry” odbyła się już 27 kwietnia 2023 roku. Film został wyreżyserowany przez Hettie Macdonald, a jego oryginalny tytuł to “The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry”. Jest to dramat o czasie trwania 108 minut. Scenariusz filmu został napisany przez Rachel Joyce.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!