Niezapomniane święta

5.2/10

Fabuła

W dniach poprzedzających Boże Narodzenie, młoda i niedawno zaręczona dziedziczka doznaje wypadku podczas jazdy na nartach. Po zdiagnozowaniu amnezji, trafia pod opiekę przystojnego właściciela pensjonatu i jego córki. Wraz z nadejściem świąt, bohaterka odkrywa nie tylko swoją prawdziwą tożsamość, ale także miłość i magię świąt, które odmienią jej życie na zawsze. Czy odzyska pamięć i zdecyduje się na nową ścieżkę w miłości? “Niezapomniane święta” to wzruszająca historia o odnajdywaniu siebie i prawdziwej miłości w najbardziej magicznym czasie roku.

Cały film „Niezapomniane święta” online

Premiera filmu “Niezapomniane święta”, którego jedynym reżyserem jest Janeen Damian, odbyła się już 10 listopada 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Falling for Christmas”, a jego gatunek to świąteczny. Film został wyprodukowany w USA i ma czas trwania 95 minut. Scenariusz został napisany przez Jeffa Bonnetta i Janeen Damian. Biorąc pod uwagę, że dzisiejsza data to 28 sierpnia 2023 roku, premiera filmu “Niezapomniane święta” miała miejsce w przeszłości, ponieważ odbyła się już prawie rok temu.

Gdzie oglądać „Niezapomniane święta” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!