Niech mnie usłyszą

6.6/10

Fabuła

“Niech mnie usłyszą” to poruszający dokument, który ukazuje trudny okres dojrzewania młodego sportowca z Maryland School for the Deaf oraz jego przyjaciół. Amaree McKenstry i jego koledzy stawiają czoła wyzwaniom ostatniego roku nauki, starając się przygotować do życia w świecie osób słyszących. Na boisku futbolowym wyładowują swoje frustracje, walcząc o utrzymanie niezwykłej passy. Jednak równocześnie muszą zmierzyć się z tragiczną stratą bliskiego przyjaciela. To opowieść o dzieciakach, które nie poddają się przeciwnościom losu. Przeżywają wewnętrzny konflikt, ale patrzą w przyszłość z nadzieją – głośno ogłaszając światu, że istnieją i że ich życie ma znaczenie. Film “Niech mnie usłyszą” to inspirująca historia o determinacji i sile ducha, która z pewnością dotknie serca każdego widza.

Cały film „Niech mnie usłyszą” online

Premiera filmu “Niech mnie usłyszą”, wyreżyserowanego przez Matthew Ogensa, odbyła się już 1 lipca 2021 roku. Film, którego oryginalny tytuł to “Audible”, jest dokumetnalnym, krótkometrażowym i sportowym obrazem. Wyprodukowany w USA, trwa zaledwie 39 minut.

Gdzie oglądać „Niech mnie usłyszą” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!