Niebezpieczni dżentelmeni

6.1/10

Fabuła

“Niebezpieczni dżentelmeni” to pełna humoru i nieprzewidywalnych zwrotów akcji komedia kryminalna, która przenosi nas w czasy międzywojenne i wprowadza nas w zakopiańską bohemę. Tadeusz Boy-Żeleński, Witkacy, Joseph Conrad i Bronisław Malinowski, cztery wybitne postacie tamtej epoki, budzą się po szalonej imprezie z kacem i kompletnym brakiem pamięci. Sytuację komplikuje znalezienie na podłodze zwłok nieznanego mężczyzny oraz przybycie stróżów prawa. Bohaterowie muszą teraz nie tylko uniknąć podejrzeń, ale także rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci jak najszybciej.

Wkrótce okaże się, że to dopiero początek ich kłopotów. Dzięki błyskotliwości i skłonności do ryzyka, ci niezwykli dżentelmeni wplątują się w wielką intrygę, w której udział biorą gangsterzy, artyści i politycy, w tym Zofia Nałkowska i Józef Piłsudski. Aby rozwiązać zagadkę śmierci i oczyścić swoje imiona, bohaterowie będą musieli stawić czoła nie tylko środowiskowym plotkom, ale także samemu Leninowi, który niespodziewanie pojawia się w Poroninie.

“Niebezpieczni dżentelmeni” to film, który nie tylko dostarcza rozrywki i śmiechu, ale także przenosi nas w fascynujący świat międzywojennej Polski. Pełen znakomitych aktorów i niezapomnianych postaci, ten film zapewni widzom niezapomniane chwile i zaskakujące zwroty akcji. Czy bohaterowie zdołają rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci i uniknąć kłopotów? Przekonaj się sam!

Cały film „Niebezpieczni dżentelmeni” online

Film nosi tytuł “Złodziejki w akcji”. Opowiada historię dwóch nieudolnych złodziejek, które postanawiają dokonać spektakularnego skoku na największy bank w Polsce. Ich plany jednak szybko się komplikują, gdy okazuje się, że nie są jedynymi, którzy mają ochotę na zdobycie fortuny. W wyniku szeregu niefortunnych zdarzeń, bohaterki wpadają w tarapaty i muszą znaleźć sposób na wyjście z opresji.

W filmie występują znane polskie aktorki, takie jak Agnieszka Więdłocha i Magdalena Różczka, które świetnie odnajdują się w komediowych rolach. Oprócz nich w obsadzie znajdują się również inni utalentowani aktorzy, tak jak Tomasz Karolak i Borys Szyc.

“Złodziejki w akcji” to pełna humoru i zwrotów akcji komedia kryminalna, która zapewnia wiele śmiechu i emocji. Film został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytyków, którzy docenili zarówno zabawną fabułę, jak i świetne aktorstwo. Czas trwania filmu to 107 minut, co sprawia, że jest to idealna propozycja dla wszystkich miłośników polskiego kina.

Gdzie oglądać „Niebezpieczni dżentelmeni” online?

Film można oglądać na serwisie VOD Player+. Player+ jest znany z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji polskich i zagranicznych. Serwis oferuje również dostęp do ekskluzywnych treści, premierowych odcinków seriali oraz możliwość oglądania programów telewizyjnych na żywo.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!