Niebezpieczne związki

5/10

Fabuła

“Niebezpieczne związki: Miłość w czasach internetu”

Célène, siedemnastoletnia idealistka, wierzy w miłość absolutną i odrzuca powierzchowność sieci społecznościowych na rzecz fascynującego świata literatury. Jej życie zmienia się, gdy musi opuścić Paryż i rozstać się z narzeczonym, Pierrem, który przenosi się do Biarritz.

Nowa szkoła okazuje się być areną walki przeciwko podłej elicie, na czele której stoją Vanessa – była gwiazda wielkiego ekranu i królowa Instagrama oraz Tristan – równie niebezpieczny, co kusicielski chłopak. Célène nieświadomie staje się pionkiem w okrutnym zakładzie między Tristanem a Vanessą.

Zakochuje się w Tristanie, nie zdając sobie sprawy, jak daleko jest on gotów się posunąć, aby osiągnąć swoje cele. Célène musi zmierzyć się z manipulacją, zdradą i niebezpieczeństwem, aby odkryć prawdę i uratować swoje serce przed złudnymi obietnicami miłości w czasach internetu.

“Niebezpieczne związki: Miłość w czasach internetu” to poruszający film o walce z powierzchownością i manipulacją w erze nowoczesnych technologii. Przenosi nas w świat młodych ludzi, którzy muszą stawić czoła nie tylko swoim własnym słabościom, ale także mrocznym siłom, które czyhają na nich w wirtualnej rzeczywistości. Czy Célène będzie w stanie ocalić swoje serce i uwierzyć w prawdziwą miłość?

Cały film „Niebezpieczne związki” online

Premiera filmu “Niebezpieczne związki”, wyreżyserowanego przez Rachel Suissę, odbyła się już 8 lipca 2022 roku. Film, którego oryginalny tytuł to “Les Liaisons dangereuses”, jest melodramatem o czasie trwania 109 minut. Został wyprodukowany we Francji. Scenariusz filmu został napisany przez Rachel Suissę oraz Slimane-Baptiste Berhoun.

Gdzie oglądać „Niebezpieczne związki” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które są ekskluzywne dla tego serwisu.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!