Nie uciekniesz od miłości

6/10

Fabuła

W filmie “Nie uciekniesz od miłości” śledzimy historię ambitnej piosenkarki Erici, której kariera znajduje się na skraju upadku. Z niechęcią zgadza się na występ w luksusowym ośrodku wypoczynkowym na Mauritiusie, gdzie ma zaśpiewać na weselu swojego byłego chłopaka. Sytuacja komplikuje się, gdy Erica odkrywa, że wciąż coś do Jasona czuje, mimo że utrzymuje swój związek z Jasonem w tajemnicy przed jego narzeczoną.

Dodatkowo, Caleb, brat pana młodego, stara się zrobić wszystko, aby nie dopuścić do ponownego zakochania się tej dwójki. Jednak w powietrzu unosi się pytanie – czy Erica zaśpiewa na ślubie Jasona i Beverly, czy może zdecyduje się na swoje własne szczęście?

“Nie uciekniesz od miłości” to pełna emocji historia o miłości, poświęceniu i trudnych wyborach. Film porusza temat relacji między ludźmi oraz siły uczuć, które potrafią przetrwać nawet najtrudniejsze sytuacje. Czy Erica odważy się podjąć decyzję, która zmieni jej życie? Przekonaj się sam i obejrzyj ten unikalny film!

Cały film „Nie uciekniesz od miłości” online

Premiera filmu “Nie uciekniesz od miłości”, wyreżyserowanego przez Stevena K. Tsuchidę, odbyła się już 29 lipca 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Resort to Love”, a jest on komedią romantyczną. Film został wyprodukowany w USA i jego scenariusz został napisany przez Dana Schmalenberga oraz Tabi McCartney. Czas trwania filmu wynosi 101 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 9 września 2023 roku, można stwierdzić, że premiera filmu “Nie uciekniesz od miłości” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Nie uciekniesz od miłości” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!