Nie czas umierać

6.9/10

Fabuła

W filmie “Nie czas umierać” James Bond (Daniel Craig) postanawia odejść z aktywnej służby i cieszyć się spokojnym życiem na urokliwej Jamajce. Jednak jego spokój zostaje zakłócony, gdy stary przyjaciel Felix Leiter (Jeffrey Wright) z CIA prosi go o pomoc. Misja, mająca na celu uratowanie porwanego naukowca, okazuje się być znacznie bardziej niebezpieczna i zdradliwa, niż Bond mógłby przypuszczać. Wkrótce agent 007 zostaje poprowadzony na ślad tajemniczego złoczyńcy, który dysponuje nową, niezwykle potężną technologią. Czy Bond będzie w stanie powstrzymać tego niebezpiecznego przeciwnika i ocalić świat przed zagładą? “Nie czas umierać” to pełna akcji i napięcia historia, która zapewni widzom niezapomniane emocje i nieustające zaskoczenia.

Cały film „Nie czas umierać” online

Premiera filmu “Nie czas umierać”, w reżyserii Cary Joji Fukunagi, odbyła się już 28 września 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “No Time to Die”. Ten sensacyjny film został wyprodukowany w USA. Scenariusz został napisany przez Neala Purvisa i Roberta Wade’a. Czas trwania filmu wynosi 163 minuty.

Gdzie oglądać „Nie czas umierać” online?

Film można obejrzeć na platformach VOD, takich jak Amazon Prime Video i Chili.

Amazon Prime Video to popularny serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali. Posiada również oryginalne produkcje, takie jak “The Marvelous Mrs. Maisel” czy “The Boys”. Użytkownicy mogą korzystać z usługi na różnych urządzeniach, takich jak telewizory Smart TV, telewizory z systemem Fire TV, smartfony i tablety.

Chili to inny popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali do oglądania online. Słynie z tego, że umożliwia użytkownikom wynajem lub zakup filmów bez konieczności abonamentu. Użytkownicy mogą oglądać filmy na różnych urządzeniach, takich jak telewizory Smart TV, komputery, smartfony i tablety.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!