Nel i tajemnica Kurokota

6.3/10

Fabuła

“Nel i tajemnica Kurokota” to pełna humoru i przygód animowana opowieść o Nel i jej trzech łasicach – Drapcio, Pyśka i Łasuch, którzy nieustannie wpadają w tarapaty. Tym razem ich niefortunne zdarzenia prowadzą ich na tajemnicze przyjęcie, gdzie Nel postanawia przebrać się za księżniczkę. W trakcie eksploracji zamku, niechciani goście przypadkiem obserwują bezwzględnego dziedzica Tristana, który za pomocą magicznego eliksiru zamienia przyszłego króla w kurokota – dziwną hybrydę pomiędzy kurczakiem a kotem. Teraz losy Mgiełkogrodu spoczywają w rękach Nel i jej ekipy, którzy muszą uratować księcia Rolanda i powstrzymać przebiegłego Tristana. W trakcie tej pełnej przygód misji, która wymaga odwagi, sprytu i solidarności, Nel odkryje, że szlachetność tkwi w sercu każdego z nas. “Nel i tajemnica Kurokota” to film, który dostarcza zarówno rozrywki, jak i ważnych przesłań o przyjaźni, odwadze i szlachetności.

Cały film „Nel i tajemnica Kurokota” online

Premiera filmu “Nel i tajemnica Kurokota” już się odbyła, miała miejsce 11 sierpnia 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Juliena Fourneta, który jest jedynym reżyserem produkcji. Oryginalny tytuł filmu to “Pil”, a należy on do gatunku animacji przygodowej. Powstał on we Francji, gdzie został wyprodukowany. Scenariusz filmu również został napisany przez Juliena Fourneta. Czas trwania filmu wynosi 89 minut.

Gdzie oglądać „Nel i tajemnica Kurokota” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. HBO Max – Serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji HBO. Oferuje również dostęp do najnowszych premier filmowych.

2. Canal + Premiery – Platforma Canal +, która specjalizuje się w emisji najnowszych filmów i seriali. Oferuje dostęp do ekskluzywnych premier oraz bogatej kolekcji treści.

3. Polsat – Telewizja Polsat, która emituje filmy i seriale na swoich kanałach telewizyjnych. Część z tych produkcji jest również dostępna online na platformie Polsat VOD.

4. Rakuten – Serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali do oglądania online. Słynie z różnorodności treści oraz możliwości wynajmu lub zakupu filmów w formacie cyfrowym.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!