Nawiedzony dwór

5/10

Fabuła

“Nawiedzony dwór” to pełen napięcia i tajemnic film, który przeniesie widza w świat paranormalnych zjawisk. Gabbie, samotna matka, postanawia wynająć przewodnika, medium, księdza oraz historyka, aby pomogli jej wyegzorcyzmować nowo zakupiony dwór. Okazuje się bowiem, że posiadłość jest zamieszkana przez duchy.

Wraz z bohaterami przenikniemy głęboko w mroczne zakamarki przeszłości, odkrywając sekrety i historie związane z nawiedzonym miejscem. Każdy z członków ekipy wnosi ze sobą unikalne umiejętności i wiedzę, które są niezbędne do rozwiązania zagadki i uwolnienia domu od złowrogiej obecności.

Film “Nawiedzony dwór” nie tylko zapewnia dreszczyk emocji i niepokoju, ale również porusza tematy silnej więzi rodzinnej oraz siły ludzkiego ducha w walce ze złem. Czy bohaterowie będą w stanie pokonać strach i przekroczyć granice tego, co jest poza naszym zmysłowym postrzeganiem? Czy uda im się przywrócić spokój i harmonię w nawiedzonym dworze?

Przygotujcie się na fascynującą podróż przez świat nadprzyrodzonych zjawisk, która dostarczy niezapomnianych wrażeń i zmusi do zastanowienia się nad istnieniem tego, co poza naszą rzeczywistością. “Nawiedzony dwór” to film, który wciągnie widza od pierwszej do ostatniej minuty, pozostawiając go z dreszczem na plecach i pytaniem, czy duchy istnieją naprawdę.

Cały film „Nawiedzony dwór” online

Premiera filmu “Nawiedzony dwór”, w reżyserii Justina Simiena, odbyła się już 26 lipca 2023 roku. Oryginalny tytuł produkcji to “Haunted Mansion”. Film należy do gatunku familijnego i fantasy, a został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych. Scenariusz został napisany przez Katie Dippold. Dzisiejsza data to 4 listopada 2023 roku, co oznacza, że premiera filmu “Nawiedzony dwór” miała miejsce już jakiś czas temu.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!