Nasz ojciec

6.4/10

Fabuła

W filmie “Nasz ojciec” po przeprowadzeniu testu DNA w domu, kobieta odkrywa istnienie wielu rodzeństwa ze wspólnym ojcem. Jednak to dopiero początek szokującego spisku, który wiąże się z dawcą nasienia i znanym lekarzem specjalizującym się w dziedzinie płodności. Przeplatającą się historią miłości, zdrady i tajemnic, film ten rzuca nowe światło na temat etyki medycznej i wpływu technologii na nasze życie. “Nasz ojciec” to poruszający thriller, który nie tylko wciągnie widza w intrygującą fabułę, ale również skłoni do refleksji nad moralnością i granicami nauki.

Cały film „Nasz ojciec” online

Premiera filmu “Nasz ojciec”, wyreżyserowanego przez Lucie Jourdan, odbyła się już 11 maja 2022 roku. Film, którego oryginalny tytuł to “Our Father”, jest dokumentalnym obrazem o czasie trwania 97 minut. Wyprodukowany w USA, zapewnia on widzom unikalną perspektywę na temat relacji rodzinnych i ich znaczenia w życiu. Choć dzisiejsza data to 26 września 2023 roku, premiera tego filmu miała miejsce już w przeszłości, dając publiczności możliwość zanurzenia się w fascynującym świecie historii przedstawionej na ekranie.

Gdzie oglądać „Nasz ojciec” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne dla subskrybentów serwisu.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!