Narwik

6.1/10

Fabuła

“Narwik” to poruszający film oparty na prawdziwych wydarzeniach, które rozgrywają się w kwietniu 1940 roku. Małe miasteczko Narwik w północnej Norwegii staje się areną zaciętej walki o kontrolę nad żelazną rudą, niezbędną dla wojennego przemysłu Hitlera. W trakcie dwóch miesięcy mroźnej zimowej wojny, Hitler doznaje swojej pierwszej porażki. Film ukazuje bohaterstwo i determinację żołnierzy walczących o wolność oraz dramatyczne wydarzenia, które miały wpływ na losy całego świata. “Narwik” to historia, która nie tylko zapiera dech w piersiach, ale również przypomina nam o sile ludzkiego ducha i niezłomności w obliczu najtrudniejszych wyzwań.

Cały film „Narwik” online

Premiera filmu “Narwik” odbyła się już 25 grudnia 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Erika Skjoldbjærga i nosi oryginalny tytuł “Kampen om Narvik – Hitlers første nederlag”. Jest to dramat wojenny, który został wyprodukowany w Norwegii. Scenariusz filmu został napisany przez Christophera Grøndahla. Czas trwania filmu wynosi 108 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 23 września 2023 roku, premiera filmu “Narwik” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Narwik” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!