Najwyższy czas

6.4/10

Fabuła

Film “Najwyższy czas” opowiada historię Dantego, który ma udany związek z Alice, ale boryka się z problemami związanych z czasem. Codzienne obowiązki pochłaniają go tak bardzo, że zaczyna spóźniać się wszędzie i czuje, że życie wymyka mu się spod kontroli. W dniu swoich czterdziestych urodzin przychodzi na imprezę kilka godzin za późno. Dante postanawia rozwiązać ten problem poprzez ciężką pracę, licząc na to, że za kilka lat będzie mógł kupić sobie trochę czasu. Jednakże, gdy budzi się następnego dnia, okazuje się, że minął już cały rok. Jego czterdzieste pierwsze urodziny są już za nim, a Alice jest w czwartym miesiącu ciąży. Dante nie pamięta niczego z tego roku i nie rozumie, jak to możliwe, że jego życie tak szybko przemija. Następnego ranka Alice podaje mu piękną kilkumiesięczną córeczkę i życzy mu wszystkiego najlepszego z okazji czterdziestych drugich urodzin. Wtedy Dante zdaje sobie sprawę, że znalazł się w koszmarze jawy, gdzie czas płynie w przyspieszonym tempie i nie ma nad tym kontrola. Czy Dante w końcu zrozumie, jak cenny jest czas, zanim jego życie rozpadnie się na kawałki? Film “Najwyższy czas” porusza temat wartości czasu i konieczności doceniania każdej chwili.

Cały film „Najwyższy czas” online

Dzisiejsza data to 11.11.2023, a więc już po premierze filmu “Najwyższy czas”, który odbył się 22 października 2022 roku. Film, którego jedynym reżyserem jest Alessandro Aronadio, nosił oryginalny tytuł “Era ora”. Jest to produkcja włoska, należąca do gatunku dramatu i komedii. Scenariusz został napisany przez Alessandro Aronadio oraz Renato Sannio. Czas trwania filmu wynosi 108 minut.

Gdzie oglądać „Najwyższy czas” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!