Na złej drodze

6.5/10

Fabuła

W obliczu nieszczęść i zadłużenia, Emily zostaje wciągnięta w oszustwo związane z kartami kredytowymi, które popycha ją w mroczne zakamarki przestępczego półświatka Los Angeles, prowadząc ostatecznie do śmiertelnych konsekwencji. W filmie “Na złej drodze” odkryjemy, jak zwykła kobieta staje się pionkiem w niebezpiecznej grze, gdzie każde posunięcie może okazać się ostatnim. Czy Emily znajdzie sposób na wydostanie się z tego mrocznego labiryntu, czy też stanie się kolejną ofiarą brutalnej rzeczywistości? Przygotujcie się na emocjonującą podróż przez mroczne ulice miasta aniołów, która zmusi nas do zastanowienia się nad granicami moralności i ceną, jaką płacimy za nasze decyzje. “Na złej drodze” to film, który wciągnie nas w wir niebezpieczeństwa i trzyma w napięciu do samego końca.

Cały film „Na złej drodze” online

Premiera filmu “Na złej drodze”, wyreżyserowanego przez Johna Pattona Forda, miała miejsce 24 stycznia 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Emily the Criminal”, a jest on zaliczany do gatunku thriller. Film został wyprodukowany w USA, a jego scenariusz również został napisany przez Johna Pattona Forda. Czas trwania filmu wynosi 97 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 9 października 2023 roku, można stwierdzić, że premiera filmu odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Na złej drodze” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie VOD Rakuten TV.

Serwis Rakuten TV słynie z szerokiej oferty filmowej, w tym zarówno najnowszych produkcji kinowych, jak i klasyków. Oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz możliwość wynajmu lub zakupu filmów bez konieczności abonamentu. Dodatkowo, serwis ten często organizuje promocje i oferuje ekskluzywne treści dla swoich użytkowników.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!