Na pełny etat

7.2/10

Fabuła

“Na pełny etat” to poruszający film, który opowiada historię Marie, samotnej matki, która stara się pogodzić pracę w luksusowym hotelu w Paryżu z wychowywaniem dwójki dzieci. Codzienne dojazdy do miasta są dla niej wyzwaniem, a sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy wybucha ogólnokrajowy strajk, sparaliżujący system transportu publicznego. Mimo wszystkich przeciwności losu, Marie jest zdeterminowana, by dotrzeć na ważną rozmowę kwalifikacyjną, która może zmienić jej życie. Film ukazuje jej determinację i siłę w pokonywaniu przeszkód oraz stawianie czoła trudnościom, które napotyka na swojej drodze. “Na pełny etat” to historia o walce o swoje marzenia i niezłomnej determinacji, która inspiruje i daje nadzieję.

Cały film „Na pełny etat” online

Premiera filmu “Na pełny etat”, wyreżyserowanego przez Erica Gravela, odbyła się już 2 września 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “À plein temps”, a jest on dramatem obyczajowym. Produkcja filmu miała miejsce we Francji, a sam scenariusz został napisany przez Erica Gravela. Film trwa 87 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 20 listopada 2023 roku, można stwierdzić, że premiera filmu “Na pełny etat” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Na pełny etat” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ VOD, która jest znana z szerokiej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji.

Film “Nowe Horyzonty VOD” można obejrzeć na platformie o tej samej nazwie, która specjalizuje się w prezentowaniu niezależnych i artystycznych filmów z całego świata.

“Kino pod Baranami” to kino w Krakowie, które obecnie oferuje możliwość oglądania filmów online na swojej stronie internetowej.

Film “Moje Ekino” można z kolei obejrzeć na popularnej polskiej platformie VOD o nazwie eKino.tv, która słynie z bogatej biblioteki filmowej i dostępności różnorodnych gatunków filmowych.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!