My i wy

5.1/10

Fabuła

“My i wy” to zabawna i wzruszająca komedia, której reżyserem jest utalentowany Kenya Barris. Film opowiada historię młodej pary oraz ich bliskich, którzy starają się odnaleźć w dzisiejszym świecie pełnym konfliktów kulturowych i różnic pokoleniowych. Bohaterowie filmu muszą zmierzyć się z trudnościami związanymi z życiem w społeczeństwie, spełnianiem oczekiwań innych oraz budowaniem relacji rodzinnych. W trakcie swojej drogi dojrzałości, para i ich najbliżsi przeżywają wiele zabawnych i wzruszających chwil, które na długo pozostaną w pamięci widzów. “My i wy” to film, który z pewnością dostarczy wiele pozytywnych emocji i skłoni do refleksji nad wartością miłości oraz relacji międzyludzkich.

Cały film „My i wy” online

W przeszłości, dokładnie 27 stycznia 2023 roku, odbyła się premiera filmu “My i wy”, którego oryginalny tytuł brzmiał “You People”. Film został wyreżyserowany przez jedynego reżysera – Kenyę Barrisa, który również napisał scenariusz wraz z Jonahem Hillem. Produkcja pochodzi z USA i należy do gatunku komedii romantycznej. Czas trwania filmu wynosi 116 minut. Mimo że premiera odbyła się już jakiś czas temu, film wciąż cieszy się popularnością wśród widzów.

Gdzie oglądać „My i wy” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a w szczególności na serwisie Netflix. Netflix to popularny serwis streamingowy, który słynie z bogatej oferty filmowej i serialowej, w tym produkcji oryginalnych. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się dostępem do wielu filmów i seriali bez konieczności wychodzenia z domu.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!