Morze Północne w ogniu

6/10

Fabuła

“Morze Północne w ogniu” to film, który przenosi nas w świat niebezpieczeństwa i dramatycznej walki o przetrwanie. Twórcy tego kinowego hitu, znani z sukcesów takich produkcji jak “Fala” czy “The Quake. Trzęsienie ziemi”, tym razem postanowili zaskoczyć nas jeszcze bardziej.

W wyniku długotrwałej eksploatacji złóż ropy naftowej, dno Morza Północnego pęka i zapada się, uwalniając ogromne ilości ropy i gazu. Sytuacja staje się krytyczna, a platformy wiertnicze zaczynają przewracać się jak klocki domina. W obliczu największej katastrofy w historii, rozpoczyna się zmasowana akcja ratunkowa.

Film “Morze Północne w ogniu” porusza nie tylko temat ekologiczny i zagrożeń wynikających z eksploatacji surowców naturalnych, ale również ukazuje bohaterstwo i determinację ludzi walczących o życie. Zawrotne tempo akcji, efekty specjalne na najwyższym poziomie oraz znakomity scenariusz sprawiają, że film ten wciąga od pierwszych minut i trzyma w napięciu do samego końca.

To produkcja, która nie tylko dostarcza emocji i adrenaliny, ale również skłania do refleksji nad naszym wpływem na środowisko naturalne. “Morze Północne w ogniu” to film, który nie tylko zapewni nam doskonałą rozrywkę, ale również skłoni do zastanowienia się nad przyszłością naszej planety.

Cały film „Morze Północne w ogniu” online

Premiera filmu “Morze Północne w ogniu”, wyreżyserowanego przez Johna Andreasa Andersena, odbyła się już 18 października 2021 roku. Film, którego oryginalny tytuł to “Nordsjøen”, należy do gatunku katastroficznego. Został wyprodukowany w Norwegii, a jego scenariusz został napisany przez Haralda Rosenløw-Eega i Larsa Gudmestada. Czas trwania filmu wynosi 104 minuty. Mimo że dzisiejsza data to 19 listopada 2023 roku, premiera filmu już się odbyła, dając widzom możliwość zanurzenia się w historii Morza Północnego w obliczu niebezpiecznych wydarzeń.

Gdzie oglądać „Morze Północne w ogniu” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. Canal + – Serwis Canal + to popularny polski kanał telewizyjny, który oferuje również usługę VOD. Słynie z bogatej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji, klasycznych filmów oraz ekskluzywnych seriali.

2. Canal + Premiery – Jest to dodatkowy kanał telewizyjny oferowany przez Canal +, który specjalizuje się w emisji najnowszych premier filmowych. Można oglądać filmy na tym kanale lub skorzystać z usługi VOD dostępnej na platformie Canal +.

3. Player+ – Player+ to popularny polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Słynie z dużej biblioteki treści oraz możliwości oglądania materiałów na różnych urządzeniach.

4. Cineman – Cineman to kolejny polski serwis VOD, który specjalizuje się w filmach i serialach. Oferuje różnorodne gatunki filmowe oraz możliwość oglądania treści w jakości HD.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!