Monachium: W obliczu wojny

6.6/10

Fabuła

“Monachium: W obliczu wojny” to poruszający film oparty na bestsellerowej powieści Roberta Harrisa. Akcja rozgrywa się jesienią 1938 roku, kiedy Europa stoi na skraju konfliktu zbrojnego. Adolf Hitler szykuje się do inwazji na Czechosłowację, a rząd Neville’a Chamberlaina desperacko poszukuje pokojowego rozwiązania. W tej napiętej atmosferze brytyjski urzędnik Hugh Legat i niemiecki dyplomata Paul von Hartmann spotykają się na konferencji w Monachium. Przyjaciele sprzed lat zostają wplątani w sieć politycznych intryg i stają w obliczu realnego niebezpieczeństwa. Cały świat z utęsknieniem spogląda na nich, zastanawiając się, czy można uniknąć wojny i jakie będą tego konsekwencje. “Monachium: W obliczu wojny” to film, który porusza ważne pytania o cenę pokoju i moralność polityki.

Cały film „Monachium: W obliczu wojny” online

Premiera filmu “Monachium: W obliczu wojny” odbyła się już 13 października 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Christiana Schwochowa i nosi oryginalny tytuł “Munich – The Edge of War”. Jest to thriller szpiegowski o czasie trwania 129 minut. Scenariusz został napisany przez Bena Powera. Produkcja filmu odbyła się w Wielkiej Brytanii.

Gdzie oglądać „Monachium: W obliczu wojny” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!