Mój syn

5.6/10

Fabuła

“Mój syn” to niezwykły film, w którym James McAvoy wciela się w postać ojca desperacko poszukującego swojego zaginionego syna. Co czyni ten film tak wyjątkowym? Otóż, aktor nie otrzymał scenariusza ani żadnych informacji na temat zakończenia historii. Cała fabuła jest improwizowana, a McAvoy reaguje na to, co przedstawiają mu jego ekranowi partnerzy, w tym Claire Foy w roli matki chłopca, która zna całą historię. Dzięki temu niezwykłemu zabiegowi aktor doskonale wczuł się w rolę bohatera, którego życie jest owiane tajemnicą, a razem z widzami odkrywa prawdę stojącą za zaginięciem jego filmowego syna. “Mój syn” to pełna napięcia i emocji podróż, która porusza najgłębsze struny ludzkiego serca i pozostawia widza z zapierającym dech w piersiach zakończeniem.

Cały film „Mój syn” online

Dzisiejsza data to 28.09.2023, a więc premiera filmu “Mój syn” już się odbyła. Film ten został wyreżyserowany przez Christiana Cariona i miał swoją premierę 15 września 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “My Son”, a należy on do gatunku dramatu kryminalnego. Produkcja filmu odbyła się we Francji i Niemczech. Scenariusz został napisany przez samego Christiana Cariona oraz Laure Irrmann. Czas trwania filmu wynosi 95 minut.

Gdzie oglądać „Mój syn” online?

Film można oglądać w następujących miejscach:

1. Canal + – Serwis VOD Canal + słynie z dostarczania najnowszych filmów i seriali, w tym produkcji własnych.

2. Canal + Premiery – Ten serwis VOD specjalizuje się w udostępnianiu premierowych filmów i seriali, które są dostępne tylko na platformie Canal +.

3. TVP – Telewizja Polska oferuje swoje filmy i seriale do oglądania na swojej platformie VOD.

4. Play Now – Play Now to serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Znajdują się tam filmy, seriale oraz programy telewizyjne.

5. Polsat – Polsat również posiada swój serwis VOD, na którym można znaleźć filmy i seriale emitowane na antenie stacji.

6. Moje Ekino – Serwis Moje Ekino jest znany z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym zarówno nowości, jak i klasyki kinematografii.

7. Cineman – Cineman to platforma VOD, która oferuje różnorodne filmy i seriale z różnych gatunków.

8. VOD_Warszawa – Serwis VOD_Warszawa skupia się na polskich produkcjach filmowych i serialowych, prezentując szeroki wybór treści krajowych.

9. Rakuten – Rakuten to globalna platforma VOD, która oferuje filmy i seriale z różnych krajów i gatunków.

10. Chili – Chili to serwis VOD, który słynie z szerokiej oferty filmów i seriali, w tym zarówno produkcji hollywoodzkich, jak i niezależnych.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!