Mój policjant

6.8/10

Fabuła

“Mój policjant” to poruszający film, który przenosi nas w świat zakazanego romansu i ewoluujących konwencji społecznych. Opowieść ta skupia się na trójkącie uczuć między policjantem Tomem (w rolach Harry Styles i Linus Roache), nauczycielką Marion (wcielającą się w postać Emmę Corrin lub Giny McKee) oraz kustoszem muzeum Patrickiem (grającym Davida Dawsona lub Ruperta Everetta). Przez dziesięciolecia towarzyszymy im w ich emocjonalnej podróży, śledząc jak ich relacje ewoluują i wpływają na ich życie. “Mój policjant” to film, który porusza ważne tematy i zmusza nas do refleksji nad miłością, lojalnością i zmieniającymi się normami społecznymi.

Cały film „Mój policjant” online

Premiera filmu “Mój policjant” odbyła się już 12 września 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Michaela Grandage’a, a jego oryginalny tytuł to “My Policeman”. Jest to melodramat o czasie trwania 113 minut. Scenariusz filmu został napisany przez Rona Nyswanera. Mimo że dzisiejsza data to 24 września 2023 roku, premiera filmu miała miejsce w przeszłości, co oznacza, że jest już dostępny dla widzów. “Mój policjant” został wyprodukowany w USA i zapewne zdobył dużą popularność dzięki swojej interesującej fabule i znakomitej obsadzie.

Gdzie oglądać „Mój policjant” online?

Film można oglądać na platformie VOD, a konkretnie na serwisie Amazon Prime Video. Ten popularny serwis VOD słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne dla subskrybentów. Oprócz tego, Amazon Prime Video oferuje również funkcje takie jak możliwość pobierania treści do oglądania offline oraz personalizowane rekomendacje dla użytkowników.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!