Mixed by Erry

7/10

Fabuła

“Mixed by Erry: Dźwiękowa rewolucja braci z Neapolu” to poruszający film opowiadający o wzlotach i upadku imperium pirackich kaset mixtape trzech braci z Neapolu oraz ich znaku towarowego “Mixed by Erry”, które wprowadziły muzykę pop do włoskiej młodzieży lat 80.

Przenosząc nas w czasy, gdy internet nie istniał, film ukazuje niezwykłą historię trzech braci, którzy stworzyli prawdziwą rewolucję muzyczną. Ich kultowe kasety mixtape, zatopione w nielegalności, stały się symbolem wolności i buntu dla włoskiej młodzieży.

Wraz z rozwojem ich imperium, bracia stali się ikonami dla tysięcy nastolatków, którzy pragnęli uciec od szarej rzeczywistości i odkryć nowe dźwięki. Ich kreatywność i umiejętność tworzenia unikalnych kompilacji muzycznych sprawiły, że “Mixed by Erry” stało się synonimem doskonałego smaku muzycznego.

Jednakże, jak to często bywa w przypadku takich historii, sukces przyciąga również niebezpieczeństwo. Bracia muszą stawić czoła nie tylko rywalom w branży, ale także włoskiemu prawu, które próbuje zniszczyć ich imperium. Czy będą w stanie utrzymać swoją pozycję i przetrwać w świecie, który nieustannie się zmienia?

“Mixed by Erry: Dźwiękowa rewolucja braci z Neapolu” to film, który przenosi nas w magiczny świat włoskiej muzyki lat 80. To opowieść o pasji, determinacji i walce o marzenia. Przeplatając autentyczne nagrania z epoki z emocjonującymi rekonstrukcjami, ten film zapewnia niezapomniane doświadczenie dla wszystkich miłośników muzyki i historii.

Cały film „Mixed by Erry” online

Dzisiejsza data to 26.11.2023, a premiera filmu “Mixed by Erry” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Sydneya Sibilię, a jego oryginalny tytuł to również “Mixed by Erry”. Jest to komedia o czasie trwania 110 minut. Film został wyprodukowany we Włoszech, a scenariusz napisali Sydney Sibilia i Armando Festa. Premiera miała miejsce 2 marca 2023 roku.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!