Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film

7.8/10

Fabuła

W filmie “Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” zostajemy wprowadzeni do tajemniczego świata Paryża, gdzie zło zaczyna szerzyć się za sprawą czarnej magii. Główną bohaterką jest Marinette, nieśmiała nastolatka, która otrzymuje niezwykłe moce i przemienia się w superbohaterkę o pseudonimie Biedronka. Wraz z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości, Czarnym Kotem, Marinette musi nauczyć się kontrolować swoje nowe umiejętności i jednocześnie radzić sobie z codziennymi obowiązkami w domu i szkole. Co jednak nie wie, to że Czarny Kot to Adrien, jej tajemniczy kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana.

Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota zostają odkryte, a ich serca zaczynają bić jednym rytmem, niesamowity duet postanawia połączyć siły, aby pokonać Władcę Ciem i uratować miasto. Ich niezwykła podróż rozpoczyna się od podziemnych katakumb Paryża, a kończy na szczycie Wieży Eiffla, gdzie odkrywają prawdziwą moc miłości jako największą siłę i broń przeciwko złu.

Film “Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” to nie tylko pełna akcji i emocji przygoda, ale także historia o sile przyjaźni, miłości i poświęcenia. Przez widowiskowe sceny i wciągającą fabułę, film przekazuje ważne wartości, pokazując, że nawet najmniejsze gesty miłości mogą mieć ogromne znaczenie w walce ze złem.

Cały film „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film” online

Premiera filmu “Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film” odbyła się już 5 lipca 2023 roku. Film został wyreżyserowany wyłącznie przez Jeremy’ego Zaga, a jego oryginalny tytuł to “Miraculous: Le film”. Jest to animowany film z gatunku fantasy, przygodowego i akcji, o czasie trwania 107 minut. Produkcja filmu odbyła się we współpracy między Stanami Zjednoczonymi, Francją i Japonią. Scenariusz został napisany przez Jeremy’ego Zaga oraz Bettinę Lopez Mendoza.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!