Miłość do kwadratu jeszcze raz

4.7/10

Fabuła

“Miłość do kwadratu jeszcze raz” to poruszająca historia Enzo i Moniki, którzy muszą zmierzyć się z trudnościami w swoim związku. Gdy Enzo traci pracę jako znany dziennikarz, a Monika podejmuje wyzwanie prowadzenia show dla dzieci, ich życie staje na głowie. W tym czasie pojawia się Rafał, przystojny prezenter telewizyjny, który staje między nimi. Czy ich miłość przetrwa tę próbę? Film pokazuje, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć coś nowego i odnaleźć swoją drogę w życiu. “Miłość do kwadratu jeszcze raz” to historia o miłości, poświęceniu i odwadze, która zainspiruje każdego widza do podjęcia nowych wyzwań i walki o swoje marzenia.

Cały film „Miłość do kwadratu jeszcze raz” online

W dniu dzisiejszym, czyli 12 czerwca 2023 roku, film “Miłość do kwadratu jeszcze raz” już miał swoją premierę. Film ten został wyprodukowany w Polsce i jest komedią romantyczną o czasie trwania 99 minut. Jedynym reżyserem filmu jest Filip Zylber, a scenariusz napisali Wiktor Piątkowski oraz Natalia Matuszek. Premiera odbyła się wcześniej, dokładnie 13 lutego 2023 roku. Wszyscy fani kina mieli okazję zobaczyć tę produkcję na dużym ekranie i cieszyć się jej zabawnymi momentami oraz romantycznymi wątkami.

Gdzie oglądać „Miłość do kwadratu jeszcze raz” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a w szczególności na serwisie Netflix. Netflix to popularny serwis streamingowy, który słynie z bogatej oferty filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się dostępem do szerokiego wyboru treści, które mogą oglądać w dowolnym czasie i miejscu.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!