Między dwoma światami

6.6/10

Fabuła

W filmie “Między dwoma światami” ceniona pisarka Marianne Winkler, wcielana przez gwiazdę francuskiego kina Juliette Binoche, postanawia poświęcić swoją najnowszą książkę sytuacji społecznej na północy Francji, wynikającej z globalnego kryzysu ekonomicznego. Aby lepiej zrozumieć ten problem, kobieta decyduje się na pracę jako sprzątaczka w portowym Caen, zachowując anonimowość. Im bardziej zagłębia się w świat trudnej i słabo płatnej pracy, tym bardziej odkrywa o życiu ludzi, którzy desperacko próbują wiązać koniec z końcem, podejmując różne tymczasowe zajęcia. Niepewność zatrudnienia, brak ubezpieczenia i strach przed przyszłością to tylko niektóre z problemów, którym musi stawić czoła spora grupa francuskich obywateli, zapomnianych przez system. “Między dwoma światami” to poruszający film, który ukazuje trudną rzeczywistość społeczną i skłania do refleksji nad nierównościami w społeczeństwie.

Cały film „Między dwoma światami” online

Premiera filmu “Między dwoma światami”, wyreżyserowanego przez Emmanuela Carrère, odbyła się już 7 lipca 2021 roku. Film, którego oryginalny tytuł to “Ouistreham”, jest dramatem o czasie trwania 107 minut. Został wyprodukowany we Francji, a scenariusz został napisany przez Emmanuela Carrère i Hélène Devynck.

Gdzie oglądać „Między dwoma światami” online?

Film można oglądać na serwisie VOD Canal+ oraz Player+.

Canal+ to znany serwis VOD, który słynie z bogatej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji kinowych, seriali, dokumentów oraz programów sportowych. Serwis ten oferuje wysoką jakość transmisji oraz możliwość oglądania filmów w dowolnym czasie i miejscu.

Player+ to kolejny popularny serwis VOD, który również oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Player+ wyróżnia się przede wszystkim dostępem do oryginalnych produkcji stworzonych specjalnie dla tego serwisu. Ponadto, serwis ten umożliwia oglądanie materiałów na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony czy tablety.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!