Miasto

4/10

Fabuła

W tajemniczym filmie “Miasto” samotny Detektyw wyrusza do nieznanego miasta, aby rozwikłać zagadkę brutalnego morderstwa. Nieświadomy, że stanie się pionkiem w grze między lokalnym gangsterem zwanym Wielkim a genialnym Profesorem, twórcą rewolucyjnych wynalazków, Detektyw szybko zostaje uwikłany w intrygi i niebezpieczeństwa. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy poznaje Piosenkarkę, która jest obiektem pożądania zarówno Profesora, jak i Wielkiego.

Wkrótce miasto i jego ulice stają się areną nieprawdopodobnych wydarzeń, gdzie prawda miesza się z kłamstwami, a niewinność zdradą. Detektyw odkrywa nie tylko mroczne tajemnice miasta, ale także zaskakującą prawdę o samym sobie. Czy uda mu się rozwiązać zagadkę morderstwa i uniknąć śmiertelnego niebezpieczeństwa? “Miasto” to film pełen napięcia, intrygi i nieoczekiwanych zwrotów akcji, który porusza tematykę tożsamości i moralności w świecie pełnym korupcji i zdrady.

Cały film „Miasto” online

Premiera filmu “Miasto”, wyreżyserowanego przez Marcina Sautera, odbyła się już 24 czerwca 2021 roku. Ten kryminalny film o czasie trwania 80 minut został wyprodukowany w Polsce. Marcin Sauter, jedyny reżyser tego dzieła, napisał również scenariusz.

Gdzie oglądać „Miasto” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Serwis Player+ jest dostępny na stronie internetowej Player.pl oraz w aplikacji mobilnej. Player+ słynie z bogatej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji polskich.

Film można również obejrzeć na platformie Amazon Prime Video, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali, w tym oryginalne produkcje Amazon Studios.

Play Now to serwis VOD udostępniany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Można tam znaleźć filmy, seriale oraz programy telewizyjne.

Rakuten TV to kolejny serwis VOD, w którym można oglądać filmy. Serwis ten słynie z dużej ilości dostępnych tytułów, w tym filmów z różnych kategorii.

Chili to platforma VOD, na której można znaleźć szeroki wybór filmów i seriali. Chili oferuje również możliwość zakupu lub wypożyczenia filmów bez konieczności abonamentu.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!