Memoria

6.2/10

Fabuła

“Memoria” to niezwykły film, który przenosi nas w świat pełen tajemnic i niewytłumaczalnych zjawisk. Główną bohaterką jest Jessica, w którą wdziera się niezwykły dźwięk, przypominający huk metalu wydobywającego się z wnętrza ziemi. Ten dźwięk towarzyszy jej przez całe bezsenne noce i zaskakuje ją w najmniej oczekiwanych momentach jej podróży po Kolumbii.

Dźwięk ten budzi w Jessice zarówno przerażenie, jak i fascynację. Czy może to być objaw utraty zmysłów? “Memoria” to film, który zabiera nas w transcendentalną i hipnotyzującą podróż przez pamięć indywidualną i zbiorową. Odkrywamy tajemniczy, niewidzialny most między teraźniejszością a przeszłością oraz zagłębiamy się w refleksje na temat współczesnego świata, który wydaje się sztuczny i podatny na infekcje.

Ten film to nie tylko seans kinowy, to prawdziwe doświadczenie dla zmysłów, ducha i umysłu. Przenikliwe obrazy i dźwięki sprawiają, że “Memoria” staje się filmem-senem i filmem-odysseją. To dzieło sztuki, które zostaje z widzem na zawsze, pozostawiając w nim niezapomniane wrażenie.

Cały film „Memoria” online

Premiera filmu “Memoria” odbyła się 15 lipca 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Apichatponga Weerasethakula, który jest jedynym reżyserem produkcji. “Memoria” to dramat o czasie trwania 136 minut. Scenariusz filmu również został napisany przez Apichatponga Weerasethakula. Produkcja filmu odbyła się w Kolumbii, Meksyku, Francji, Tajlandii, Niemczech, Katarze, Chinach, Szwajcarii oraz Stanach Zjednoczonych. Mimo że dzisiejsza data to 5 października 2023 roku, premiera filmu “Memoria” miała miejsce już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Memoria” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. Canal + – Serwis VOD Canal + jest znany z szerokiej oferty filmowej, w tym najnowszych produkcji kinowych, seriali, dokumentów oraz programów sportowych. Dodatkowo, Canal + oferuje również dostęp do kanałów telewizyjnych.

2. Play Now – Serwis VOD Play Now oferuje bogaty wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Jest znany z możliwości oglądania materiałów w wysokiej jakości oraz dostępności na różnych urządzeniach mobilnych.

3. Nowe Horyzonty VOD – Serwis VOD Nowe Horyzonty VOD specjalizuje się w filmach niezależnych, artystycznych i eksperymentalnych. Jest znany z prezentowania dzieł młodych reżyserów oraz organizacji festiwali filmowych.

4. Kino pod Baranami – Kino pod Baranami to jedno z najstarszych kin studyjnych w Polsce. W swoim serwisie VOD oferuje dostęp do wybranych filmów, które były prezentowane w kinie. Jest znane z promowania kina autorskiego i artystycznego.

5. Moje Ekino – Serwis VOD Moje Ekino oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Jest znany z dużej biblioteki filmowej oraz możliwości oglądania materiałów bez reklam.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!