Meg 2: Głębia

5/10

Fabuła

W filmie “Meg 2: Głębia” zanurz się w nieznane wody razem z Jasonem Stathamem i światową gwiazdą kina akcji Wu Jingiem. Tym razem prowadzą oni zespół śmiałych badaczy na odkrywczą wyprawę w najgłębsze otchłanie oceanu. Jednak badania szybko przeradzają się w chaos, gdy bezwzględnie prowadzona operacja wydobywcza zagraża misji i zmusza uczestników do walki o przetrwanie.

Bohaterowie muszą zmierzyć się nie tylko z gigantycznymi rekinami, ale także nieustępliwymi niszczycielami środowiska. W szaleńczym wyścigu z czasem będą musieli prześcignąć i przechytrzyć bezlitosne drapieżniki, aby uratować siebie i swoich towarzyszy. Czy uda im się pokonać przeciwności losu i przetrwać w tych niebezpiecznych głębinach? Przekonaj się sam, oglądając “Meg 2: Głębia”.

Cały film „Meg 2: Głębia” online

Premiera filmu “Meg 2: Głębia” odbyła się już 2 sierpnia 2023 roku. Film został wyreżyserowany przez Bena Wheatleya i nosi oryginalny tytuł “Meg 2: The Trench”. Jest to horror akcji o czasie trwania 116 minut. Scenariusz filmu został napisany przez Deana Georgarisa i Ericha Hoebera. Produkcja filmu odbyła się w Chinach i USA.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!