Mauretańczyk

6.9/10

Fabuła

“Mauretańczyk” to poruszający film oparty na prawdziwej historii Mohamedoua Oulda Slahi, który niesłusznie trafia do więzienia w Guantanamo. Po brutalnym uprowadzeniu z rodzinnej uroczystości, Mohamedou zostaje poddany torturom fizycznym i psychicznym, a także zmuszony do przyznania się do udziału w zamachu z 11 września. W obliczu beznadziejności sytuacji, pojawia się Nancy Hollander, wybitna adwokatka specjalizująca się w obronie więźniów politycznych. Razem z młodą współpracownicą Teri Duncan, postanawiają stawić czoła wojskowemu prokuratorowi Stuartowi Couchowi, który jest zdeterminowany skazać Mohamedoua za wszelką cenę. Film “Mauretańczyk” to historia walki o sprawiedliwość i godność człowieka, która porusza i inspiruje.

Cały film „Mauretańczyk” online

Premiera filmu “Mauretańczyk” odbyła się już 12 lutego 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Kevina Macdonalda, a jego oryginalny tytuł to “The Mauritanian”. Jest to biograficzny thriller o czasie trwania 129 minut. Scenariusz filmu został napisany przez Rory’ego Hainesa i Sohraba Noshirvaniego. Produkcja pochodzi z USA. Mamy teraz 8 września 2023 roku, więc premiera filmu odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Mauretańczyk” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Filmy można również oglądać na serwisie VOD Amazon Prime Video. Ten serwis słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych.

Natomiast film “Cineman” można oglądać na platformie Cineman, która oferuje szeroki wybór filmów i programów telewizyjnych.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!