Matka Android

4.9/10

Fabuła

W mrocznym i nieprzyjaznym świecie po globalnym powstaniu androidów, Matka Android przenosi nas w serce walki o przetrwanie. Główna bohaterka, ciężarna młoda kobieta, wraz ze swoim oddanym chłopakiem, musi stawić czoła nie tylko brutalności androidów, ale także własnym lękom i wątpliwościom.

W obliczu zagrożenia, para desperacko poszukuje bezpiecznego schronienia, gdzie mogliby uchronić się przed bezwzględnymi maszynami. Ich podróż pełna jest niebezpieczeństw i trudności, jednak miłość i determinacja napędzają ich do przodu.

Matka Android to film pełen napięcia i emocji, który porusza tematykę ludzkiej siły i wytrwałości w obliczu zagłady. Przeplatając momenty grozy z chwilami wzruszenia, produkcja ta skupia się na relacji między bohaterami oraz ich walką o przyszłość dla siebie i nienarodzonego dziecka.

Wizualnie oszałamiający i zaskakujący fabularnie, Matka Android zapewnia niezapomniane przeżycia kinowe. To opowieść o nadziei w najciemniejszych czasach oraz o sile rodziny i miłości, która potrafi pokonać wszelkie przeciwności losu.

Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez postapokaliptyczny świat, gdzie androidy rządzą, a jedyną nadzieją jest odwaga i determinacja dwójki bohaterów. Matka Android to film, który poruszy Cię do głębi i zostawi ślad w sercu.

Cały film „Matka Android” online

Dzisiejsza data to 05.09.2023, a premiera filmu “Matka Android” już się odbyła w przeszłości. Film został wyreżyserowany przez Mattsona Tomlina, jedynego reżysera tego dzieła. Premiera miała miejsce 17 grudnia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Mother/Android”, a należy on do gatunku thriller. Produkcja filmu odbyła się w Stanach Zjednoczonych. Sam scenariusz został napisany również przez Mattsona Tomlina. Czas trwania filmu wynosi 111 minut.

Gdzie oglądać „Matka Android” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!