Marvels

/10

Fabuła

W nowym filmie Marvels, Carol Danvers, znana jako Kapitan Marvel, staje w obliczu kolejnego niebezpieczeństwa, które wymaga połączenia sił z dwiema innymi niezwykłymi bohaterkami. Po przypadkowym przekroczeniu kosmicznego portalu, Carol odkrywa, że jej moce zostały splecione z nadludzkimi zdolnościami Miss Marvel i astronautki Moniki Rambeau. Teraz trójka bohaterek musi współpracować jako grupa Marvels, aby ocalić wszechświat przed zagładą. Czy ich połączone siły wystarczą, aby pokonać nowe zagrożenie? Przekonaj się sam w najnowszym filmie Marvels!

Cały film „Marvels” online

Dzisiejsza data to 03.11.2023, a premiera filmu “Marvels” odbędzie się 08.11.2023. Film ten został wyreżyserowany jedynie przez Nia DaCosta, a jego oryginalny tytuł to “The Marvels”. Jest to produkcja z gatunku akcji, powstała w USA. Scenariusz filmu został napisany przez Megan McDonnell oraz Nia DaCosta. Czas trwania tego filmu wynosi 105 minut.

W przyszłości, dokładnie za pięć dni, tj. 08.11.2023, odbędzie się premiera filmu “Marvels”. Reżyserem tego filmu jest Nia DaCosta, która odpowiadała również za napisanie scenariusza wraz z Megan McDonnell. Film ten jest amerykańską produkcją z gatunku akcji i nosi oryginalny tytuł “The Marvels”. Jego czas trwania wynosi 105 minut.

Zestawiając dzisiejszą datę, czyli 03.11.2023, z datą premiery filmu “Marvels”, która ma nastąpić 08.11.2023, możemy stwierdzić, że premiera tego filmu odbędzie się w przyszłości. Będzie to dzieło reżyserowane wyłącznie przez Nia DaCosta, które powstało w USA i należy do gatunku akcji. Scenariusz filmu został napisany przez Megan McDonnell oraz samą Nia DaCosta. Czas trwania filmu wynosi 105 minut.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!