Mapa maleńkich wspaniałości

6.7/10

Fabuła

“Mapa maleńkich wspaniałości” to poruszający film, który przenosi nas w świat dwójki nastolatków utkniętych w pętli czasowej. Główny bohater pragnie z niej uciec, natomiast druga postać, zaskakująco, preferuje pozostanie w tej nieskończonej powtórce. Ich losy zmieniają się, gdy odkrywają, że jedynym sposobem na przerwanie tej monotonii jest wspólne poszukiwanie drobnych, ulotnych chwil. To właśnie te chwile pozwalają im zrozumieć wartość codzienności i dostrzec szanse na uwolnienie się z tej uwięzi. “Mapa maleńkich wspaniałości” to film, który skłania do refleksji nad znaczeniem czasu i odkrywaniem piękna w najmniejszych detalach.

Cały film „Mapa maleńkich wspaniałości” online

Premiera filmu “Mapa maleńkich wspaniałości” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Iana Samuelsa i miał swoją premierę 12 lutego 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Map of Tiny Perfect Things”. Jest to dramat o czasie trwania 99 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz został napisany przez Leva Grossmana.

Gdzie oglądać „Mapa maleńkich wspaniałości” online?

Film można oglądać na serwisie VOD, takim jak Amazon Prime Video. Amazon Prime Video jest znany z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych. Serwis oferuje również funkcje takie jak personalizowane rekomendacje, możliwość pobierania treści do oglądania offline oraz dostęp do dodatkowych usług, takich jak darmowa wysyłka zamówień na platformie Amazon.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!