Małżeństwo na skróty

6.5/10

Fabuła

Film “Małżeństwo na skróty” to pełna humoru i emocji historia Teddy’ego, który nagle zostaje przeniesiony w czasie. Po przebudzeniu się dzień po ślubie, odkrywa, że minął rok, a jego żona jest w ciąży, czego nie pamięta. Co więcej, co kilka minut przenosi się o rok do przodu. To zakrzywienie czasu stawia pod znakiem zapytania ich małżeństwo. Teddy postanawia naprawić swoje życie i odzyskać ukochaną Leanne, przy wsparciu najlepszego przyjaciela Sama. Teraz musi nauczyć się doceniać każdą sekundę, nawet jeśli miłość będzie tylko na chwilę. Czy Teddy zdoła ocalić swoje małżeństwo? Przekonaj się sam w filmie “Małżeństwo na skróty”.

Cały film „Małżeństwo na skróty” online

Premiera filmu “Małżeństwo na skróty”, wyreżyserowanego przez Josha Lawsona, miała miejsce 11 lutego 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Long Story Short”. Jest to komedia romantyczna o czasie trwania 95 minut. Film został wyprodukowany w Australii, a scenariusz również został napisany przez Josha Lawsona.

Dzisiejsza data to 9 listopada 2023 roku, co oznacza, że premiera filmu “Małżeństwo na skróty” odbyła się już ponad dwa lata temu. Film z pewnością zdobył popularność i uznanie widzów, którzy mogli cieszyć się humorystyczną historią przedstawioną przez Josha Lawsona.

Gdzie oglądać „Małżeństwo na skróty” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Film można również obejrzeć na platformie Amazon Prime Video, która słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali.

Platforma Play Now oferuje również możliwość oglądania filmów, a jej popularność wynika z dostępności najnowszych produkcji filmowych.

Serwis Rakuten TV to kolejna opcja, gdzie można znaleźć wiele filmów do oglądania online.

Natomiast Chili to inny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i jest znany z możliwości wypożyczania najnowszych premier.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!