Małpi król

5/10

Fabuła

Wciągająca komedia familijna “Małpi król” przenosi nas w świat pełen akcji i przygód. Głównym bohaterem jest uzbrojona w magiczny kij małpa, która postanawia wyruszyć na niezwykłą wyprawę. Jej celem jest stawienie czoła bogom, demonom, smokom i największemu wrogowi – własnemu ego.

Podczas podróży Małpi Król spotyka tajemniczą dziewczynę, która odmienia jego podejście do życia. Dzięki niej małpa odkrywa, że nawet najmniejszy gest może mieć ogromne znaczenie i zmienić świat.

Film “Małpi król” to nie tylko pełna humoru historia, ale również inspirująca opowieść o odnalezieniu prawdziwego bohatera w sobie. Przeplatając momenty śmiechu z głębszym przesłaniem, produkcja ta z pewnością dostarczy rozrywki całej rodzinie. Przygotujcie się na emocjonującą podróż, która na zawsze zmieni wasze spojrzenie na świat!

Cały film „Małpi król” online

Premiera filmu “Małpi król”, wyreżyserowanego przez Anthony’ego Stacchiego, odbyła się już 18 sierpnia 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Monkey King”, a jego gatunkiem jest animacja przygodowa. Produkcja filmu odbyła się we współpracy Chin, USA i Hongkongu. Scenariusz został napisany przez Steve’a Bencicha i Rona J. Friedmana. Film trwa 92 minuty.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!